Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Aicina pieteikties uz forumu

Redakcija

Autors • 16.03.2011.

Burtu lielums

15. aprīlī pirmo reizi Latvijā notiks pieredzes apmaiņas forums par skolu informatizācijas procesiem „E-klase 2011".

Forumā aicināti piedalīties vispārizglītojošo un profesionālo skolu, interešu izglītības iestāžu, izglītības pārvalžu pārstāvji no visas Latvijas.
Foruma mērķis ir pieredzes apmaiņa par skolu informatizācijas procesiem un Latvijā lielāko skolvadības sistēmu „e-klase".
Vairāk nekā pusē Latvijas skolu – 592 izglītības iestādēs – izmanto „e-klasi", un skolotājiem svarīgi ir dot iespēju dalīties savā pieredzē darbā ar „e-klasi". Bijušajā Madonas rajonā pirmie, kas uzsāka darboties ar „e-klasi", bija pedagogi Mārcienas un Kalsnavas pamatskolā. Foruma rīkotāji plāno, ka šī būs jauna tradīcija un arī turpmāk tiks rīkoti līdzīgi pasākumi, veidojot spēcīgu atbalsta un komunikācijas platformu skolotājiem.

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 17.03.2011.

Autore: INESE ELSIŅA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px