Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Latvijā Hammond ērģeles ir retums

Redakcija

Autors • 14.03.2011.

Latvijā Hammond ērģeles ir retums
Burtu lielums

„Ģitāristu sesijas 2011" programma solās būt interesanta. No Londonas uz Madonu pošas trīs angļi: ģitārists Andy Baker, basģitārists Steve Amadeo, kā arī vokālists un taustiņinstrumentālists Chris Hutchison.

Šķiet, pēdējais varētu izraisīt vislielāko intrigu, jo viņa vārds lasāms koncertmākslinieku sarakstā līdzās tādām megazvaigznēm kā „Rolling Stones", „Pink Floyd", Merilina Mensona projektā „The Beautiful People", kā arī „Hawkwind", „Oasis", „Blur", „The Verve" un „V". Minētie angļu mūziķi Madonā būs trīs dienas, no 21. līdz 23. martam. Chris Hutchison raiderī (raideris – mākslinieku prasības organizatoriem) ir ierakstītas Hammond ērģeles komplektā ar Leslie skandu, kurā griežas un „sēj" skaņu divi skaļruņi.


Plašāk lasiet laikrakstā STARS 15.03.2011.

Autors: IMANTS PULKSTENIS,
„Ģitāristu sesijas" organizators

Foto no „Ģitāristu sesijas" arhīva

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px