Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Čellu grupa „Melo-M”

Redakcija

Autors • 28.02.2011.

Burtu lielums

Sestdien, 5. martā, pulksten 19 čellu trio „Melo-M" klausītājiem Madonas kultūras namā piedāvā jaunu koncertprogrammu „Operas joks".

Koncerts, tāpat kā iepriekšējā reizē, solās būt aizraujošs, jo klausītājiem būs iespēja ne vien novērtēt „Melo-M" muzikālo veikumu, bet pavadīt laiku jautrības un prieka pilnā atmosfērā. Viens no mūziķu „trikiem", piemēram, būs unikāla iespēja redzēt, ka čellu var spēlēt ne tikai ar lociņu, bet izmantojot traukus.

Koncerta pirmajā daļā skanēs jaunas versijas par pazīstamām opermūzikas melodijām – Verdi, Bizē, Vāgnera, Rosīni, Pučīni un citu pazīstamu opermūzikas komponistu darbiem Kārļa Auzāna aranžējumos, tāpat dzirdēsim grupas „Melo-M" mūziķu oriģināldarbus.

Koncerta otrajā daļā grupa atskaņos pasaules tautu mūziku, popmūzikas un rokmūzikas zelta fonda melodijas.

Autore: INESE ELSIŅA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px