– Vai jūs sekojat līdzi Rīgas „Dinamo" startam Kontinentālajā hokeja līgā, kur mūsu hokejisti jau trešo sezonu pēc kārtas iegūst tiesības piedalīties Gagarina kausa izcīņas izslēgšanas spēlēs? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Viedokļus lasiet laikrakstā STARS 22.02.2011.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA