Pēc mēneša, kad skolēniem sāksies pavasara brīvlaiks, Madona atkal kļūs par ģitāristu galvaspilsētu.
No 20. līdz 25. martam jau četrpadsmito reizi Madonā notiks „Ģitāristu sesija". Šogad tā būs pieredzes un zināšanu apmaiņa ģitāristiem, basģitāristiem, bundziniekiem, arī vokālistiem un taustiņinstrumentālistiem. Lai reģistrētos sesijas dalībnieku rindās, līdz 1. martam jāpiesakās sesijas norisēm: www.gitaristusesija.lv.
Pasākuma organizators Imants Pulkstenis informē, ka „Ģitāristu sesijā" piecu dienu laikā notiks 25 meistarklases, 10 koncertu, kā arī tiks veidoti jauni muzikāli projekti. Šajās dienās dalībnieki apvienosies interešu grupās, kurās notiks praktiskas nodarbības un mēģinājumi sesijas noslēguma koncertam. Vakaros sesijas dalībnieki piedalīsies konkursos, kur varēs izcīnīt vērtīgas balvas.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 19.02.2011.
Autore: INESE ELSIŅA
Foto no arhīva