16. februāra pēcpusdienā Madonā, biznesa inkubatora „Magnus" telpās, tikās novada uzņēmēji.
Apvienības vadītājs Juris Jātnieks laikrakstam neslēpa, ka apvienības biedri pēdējā laikā tiekas samērā reti. Februāris ir uzņēmēju apvienības dibināšanas laiks, tāpēc sanāksme tika ieplānota laikus. – Uzņēmēju apvienība tika dibināta 2000. gadā, tā ir viena no vecākajām sabiedriskajām organizācijām novadā, – uzsvēra Juris Jātnieks.
Uzņēmēju sanāksmē tradicionāli piedalījās Madonas novada domes priekšsēdētājs Andrejs Ceļapīters, kas sanākušajiem pastāstīja par iecerēm novadā. Tika uzaicināti arī jauni dalībnieki, kas varētu būt potenciālie apvienības biedri, – Jānis Kvants no Sarkaņu pagasta, uzņēmuma „55 mārītes" pārstāvis no Praulienas pagasta. – Nav noslēpums, ka esmu pieradis vadīt un būt darba devējs, – tā Juris Jātnieks. – Pagājušā gada vidū izveidojām ģimenes uzņēmumu „55 mārītes", šis uzņēmums šobrīd ir gatavs iestāties uzņēmēju apvienībā. Manuprāt, apvienībā nepieciešams daudz nopietnāks un intensīvāks uzņēmēju konsolidācijas darbs, tam gan nepieciešams sekretariāts un līdzekļi. Lielu laiku uzņēmēju apvienībā tika maksāta biedra nauda, nu jau kādus četrus gadus uzņēmēji to nedara.
Autore: INESE ELSIŅA