Latviešu valodas un literatūras skolotājiem un viņu skolēniem ieguldītā darba „ražas novākšanas laiks" nepārprotami ir gan pamatskolas beigšanas eksāmens, gan vidusskolas centralizētais eksāmens. Taču arī mācību gada vidū ir nopietns pārbaudījums, varētu pat teikt – „pļaujas laiks", 37. valsts olimpiādes 2. posms.
Tā divas pirmdienas pēc kārtas (31. janvārī 8.-9. klašu grupā un 7. februārī 11.-12. klašu grupā) Madonas pilsētas 1. vidusskolas telpās pulcējās Madonas, Cesvaines, Ērgļu, Lubānas un Varakļānu novada skolēni, lai parādītu savu varēšanu latviešu valodas un literatūras jomā.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 17.02.2011.
Autore: RŪTA TRUŠELE,
latviešu valodas un literatūras skolotāju metodiskās apvienības vadītāja
AUTORES foto