Ir sācies pieteikšanās laiks „Ģitāristu sesijai 2011", kas notiks Madonā no 20. līdz 25. martam.
Šis pasākums ir iekšējs, veltīts sesijas dalībniekiem, taču madonieši un viesi ir aicināti uz vakara koncertiem Madonas kultūras namā un kafejnīcā „Kore".
Tendences. Prieks, ka, pateicoties Madonas novada domei, deputātu balsojumam, sesijas programma ir pieejamāka vietējiem mūzikas mīļotājiem, pedagogiem, topošajiem skatuves māksliniekiem. Tas nozīmē, ka pēc dažiem gadiem Latvijā var gaidīt otro vilni, kas varētu nest profesionālus un zinošus skaņražus arī no Madonas.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 03.02.2011.
Autors: IMANTS PULKSTENIS,
„Ģitāristu sesijas" organizators
ANDRA TKAČENKO foto