Ceturtdien Veselības ministrijā notika pirmā darba grupas sanāksme, kas tuvākajos mēnešos izvērtēs slimnīcās un traumpunktos sniedzamo veselības aprūpes pakalpojumu veidus, izstrādās to kvalitātes vērtēšanas kritērijus, kā arī sniedzamo pakalpojumu apjomu Alūksnes, Jūrmalas, Krāslavas, Kuldīgas, Madonas, Ogres, Preiļu, Tukuma slimnīcā, Cēsu klīnikā, Dobeles apkārtnes slimnīcā, kā arī Balvu un Gulbenes slimnīcu apvienībā.
Veselības ministrijas darba grupā izskatāmo jautājumu apspriešanā plānots iesaistīt pēc iespējas plašāku veselības aprūpes profesionāļu, kā arī pašvaldību pārstāvju loku, lai visi lēmumi tiktu pieņemti pēc izvērtētiem, izdiskutētiem un visām iesaistītajām pusēm pieņemamiem kritērijiem.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 29.01.2011.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
OĻĢERTA SKUJAS foto