Daudzus iedzīvotājus nesagatavotus pārsteidza LTV1 raidījumā „De facto” paustā informācija, ka jau ar nākamā gada 1. janvāri Satiksmes ministrija plāno slēgt divus dīzeļvilcienu reisus — Rīga—Gulbene un Rīga—Liepāja.
Tas pamatots ar kopējo dotācijas reģionālajam sabiedriskajam transportam samazinājumu 2011. gada budžetā (6,5 miljoni latu). No tā aptuveni vienu miljonu latu plānots samazināt tieši dzelzceļa pasažieru pārvadājumiem, tai skaitā slēdzot abus minētos reisus, kas varētu dot pusmiljona latu lielu ietaupījumu.
Atgādinām, ka šobrīd vilciens no Gulbenes Rīgas virzienā kursē tikai divas reizes nedēļā — pirmdienās un sestdienās pulksten 4. Pretējā virzienā pasažierus ved piektdienās un svētdienās pulksten 19. Vilciens ceļā pavada gandrīz četras stundas. Biļete no viena galapunkta līdz otram maksā 4,55 latus.
Baumas lielākoties patiesas
To, ka raidījumā izskanējušajai informācijai ir pamats, apstiprināja Madonas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Andrejs Ceļapīters, kas kopā ar savu kolēģi no Gulbenes novada — Sandru Duļbinsku — pagājušajā trešdienā bija uzaicināts uz tikšanos ar satiksmes ministru Uldi Auguli un uzņēmuma „Pasažieru vilciens” valdes priekšsēdētāju Anduli Židkovu.
— Saruna risinājās par mūsu pasažieru reisu, un paralēli tika minēts, ka līdzīga problēma ir arī reisā Rīga—Liepāja. Kopumā zaudējumi šajās abās līnijās ir pusmiljons latu gadā. Tikšanās noslēgumā provizoriski vienojāmies, ka variantu par līnijas slēgšanu pasažieru pārvadājumiem var apsvērt, ja pasažieriem tiek saglabāta iespēja pārvietoties, respektīvi, laikos, kad kursē vilciens, tiek nodrošināta autobusu satiksme. Otrs punkts, par ko vienojāmies, bija tas, ka jāsaglabā dzelzceļa infrastruktūra, lai neciestu uzņēmēji, kam svarīgi ir kravu pārvadājumi. Un trešais punkts — šis ir tikai pagaidu risinājums. Pasažieru vilcienu satiksme tiek aizstāta ar autobusu pārvadājumiem tikai uz krīzes laiku, un tad, kad Latvijā ienāks jaunie vilcienu sastāvi par kuru iegādi šobrīd notiek sarunas, 2014. vai 2015. gadā pasažieru pārvadājumi šajos reisos varētu atjaunoties, — informēja Andrejs Ceļapīters.
— Jāpiebilst, ka pagājušajā piektdienā saņēmu zvanu no Anduļa Židkova, kas sarunā minēja, ka „Pasažieru vilciena” aprēķini liecina, ka viņi varētu saglabāt pasažieru vilciena satiksmi līdz Madonas stacijai, bet pasažieri, kuru galamērķis ir, piemēram, Cesvaine vai Gulbene, tālāk brauktu ar autobusu. Tiesa, šī ir tikai mutiski pausta informācija, tādēļ šotrešdien ar ministru un „Pasažieru vilciena” vadību tiksimies atkal un turpināsim pārrunāt šo jautājumu. Cerams, ka arī minētais piedāvājums paliks spēkā, — par to, ko, tiekoties ar satiksmes ministru un pasažieru pārvadātājiem, izdevās uzzināt, pastāstīja Andrejs Ceļapīters.
Viņš gan atzina, ka sarunās ne reizi netika minēts konkrēts datums, ar kuru pasažieru pārvadājumus konkrētajās dzelzceļa līnijās varētu pārtraukt. Publiskajā telpā izskanējušajam 1. janvārim kā reālam termiņam Andrejs Ceļapīters īsti netic, jo ir jāveic vesels pasākumu komplekss, pirms līniju slēgt — jāvienojas ar autobusu pārvadātājiem, jāatver jauni reisi, jāslēdz līgumi, diezin vai to visu varot pagūt līdz 1. janvārim.
Vaicāts par to, vai, redzot samazinājumus pasažieru pārvadātājiem piešķiramajās dotācijās, nemāc bažas par to, vai ministrija spēs nodrošināt alternatīvu sabiedriskā transporta pārvietošanās līdzekli iedzīvotājiem, kas veiksmīgi aizstātu vilcienu, Madonas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs atzina, ka ietaupījumam no vilcienu satiksmes slēgšanas jābūt pietiekami lielam, lai varētu nodrošināt pasažieru autobusu satiksmi, kā tas ir noticis jau agrāk, kad tika samazināts reisu izpildes skaits.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS 14.12.2010.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
OĻĢERTA SKUJAS foto
Vairāk lasiet laikrakstā STARS 14.12.2010.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
OĻĢERTA SKUJAS foto