Madonas mūzikas skolas Laimas zālē koncertsezona ir atsākusies.Jau izskanējis zviedru dziedātāju koncerts.
Ceturtdien, 20. septembrī, pulksten 17.30 muzicēs Latvijas profesionālais pūtēju kvintets, kas sastāv no Nacionālās operas mūziķiem.
Šādu muzicējošu kolektīvu madonieši tika dzirdējuši tikai pagājušā gadsimta septiņdesmitajos gados, kad Madonā viesojās toreizējā Radio un televīzijas simfoniskā orķestra pūtēju kvintets: prof. Vilnis Strautiņš (flauta – dzimis Lubānā); prof. Vilnis Pelnēns (oboja – dzimis Liepājā); prof. Ģirts Pāže (klarnete – dzimis Salacgrīvā); prof. Arvīds Klišāns (mežrags – dzimis Dignājā); Andris Barinskis (fagots – dzimis Liepājā).
Ceturtdienas koncertā muzicēs jaunie Operas orķestranti: Miks Vilsons (flauta), Elīna Kuduma (oboja), Valdis Drulle (klarnete), Andris Ādamsons (mežrags), Intars Grīnbergs (fagots) un jaunā Operas soliste Inga Šļubovska, kas Laimas zāli ir iecienījusi tās teicamās akustikas dēļ un dziedās te jau otro reizi.
Koncerta programmā ir skaista, daudzpusīga un viegli uztverama mūzika, kas tomēr vispusīgi centīsies parādīt šāda reti sastopama kameransambļa iespējas.
Koncerts domāts skolēniem, un ieeja būs par skolēnu biļetēm arī pieaugušajiem, tā ka par publiku koncertzālē negrib uztraukties.
Galvenais, sarunājiet uz jauno koncertu nākt arī savus draugus.
Autors: ARTIS KUMSĀRS
mūzikas skolas direktors