Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Valdība

Redakcija

Autors • 08.11.2010.

Burtu lielums

Kādas ir jūsu domas par pagājušajā nedēļā apstiprināto Valda Dombrovska valdību? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Andris no Aronas pagasta: – Godīgi sakot, mani politika neinteresē, bet to, ka ir apstiprināta jaunā valdība, protams, zinu. Premjeram Valdim Dombrovskim novēlu tā tikai turpināt. Viņš sevi ir jau parādījis, bet to, kā veiksies jaunajiem ministriem, redzēsim pēc kāda laika. Uz jaunajiem politiķiem it kā vēl varētu cerēt. Savukārt ārlietu ministram Ģirtam Valdim Kristovskim, izskatās, vajadzētu atkāpties.

Iveta no Mētrienas: – Es ceru, ka 10. Saeimas apstiprinātajai Valda Dombrovska valdībai veiksies labāk. Daudziem ļoti svarīga ir sociālā sfēra. Ja to sakārtos, varbūt labāk veiksies arī citās jomās.

Aleksandrs no Aronas pagasta:
– Man šī valdība gan nav pa prātam. Kāpēc tajā nav „Saskaņas centra", kāpēc neviens ministrs nav no šīs apvienības? Tauta, tai skaitā Aronas pagastā, taču balsoja arī par „Saskaņas centru". Kāpēc netiek respektēta visu vēlētāju griba? Arī Valsts prezidentu vajadzētu vēlēt visai tautai, tāpat Saeimas deputātu skaitu vajadzētu samazināt uz pusi. Mūsu mazā valsts pilnīgi varētu iztikt ar 50. Kaut kas mūsu Latvijā tomēr nav pareizi.

Madoniete Ruta: – Es nedomāju, ka apstiprinātā jaunā valdība būtu sliktāka par iepriekšējām, bet pirmie augoņi jau parādās. Es nezinu, vai ārlietu ministram tagad, kad pēc viņa privātās sarakstes publiskošanas ir izraisījies skandāls, būtu jāatkāpjas no amata. Visvairāk jau man nepatīk, ka politiskie spēki, kas Saeimā nonāca, pateicoties Valdim Dombrovskim, cenšas dabūt iespējami vairāk amatu.

Pēteris no Praulienas: – Esmu Valda Dombrovska pusē, atbalstu viņu, kas ir uzņēmies atbildību, kā Latviju izvest no tās šmuces, kurā tā ir nokļuvusi. Man nepatīk ar Kristovski saistītais skandāls. Ārlietu ministra posteni jau vajadzēja uzticēt Pabrikam, kaut gan bijusī Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga ir paudusi, ka ministru vidū ir jābūt rotācijai. Var jau būt, ka tā ir arī pareizi. Galvenais, lai mūsu politiķi savā starpā tik ļoti neplēstos.

Aptauju veica
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px