Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Vēlēšanu iecirkņi

Redakcija

Autors • 28.09.2010.

Burtu lielums

Vai jūs pirms vēlēšanām iegriežaties iecirkņos, lai iepazītos ar deputātu kandidātu sarakstiem, partiju programmām, balsošanas kārtību? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Aleksandrs Broks no Degumniekiem: – Es balsošu dzīvesvietai vēlēšanu iecirknī Degumniekos, kur jau šad tad iegriežos. Vēlēšanās piedalīšos noteikti. Parasti nobalsoju rīta pusē, līdz ar to arī iecirkņu saīsinātais darba laiks mani neietekmēs. Arī savu izvēli tikpat kā esmu jau izdarījis, savu balsi atdošu par vecajiem kadriem, kas jau strādā.

Rīdziniece Maija Žīgure: – Es balsošu vēlēšanu iecirknī Bērzaunē. Tas ir ļoti ērti, ka vēlētājam tiek dota iespēja balsot jebkurā vēlēšanu iecirknī. Spiedogs pasē mani nesatrauc, tas ir pilnīgi vienalga – ir vai nav spiedogs pasē, jo situāciju tāpat mēs nespējām mainīt. Vēlēšanās es balsošu par Dombrovski. Viņam ir modernā, nevis arhaiskā izglītība. Pasaule, protams, mainās, līdzi jāmainās visam, arī cilvēkam, līdz ar to – arī ekonomikai un pārējam. To, kas, piemēram, bija senās Romas laikos, nevar piemērot šodienas apstākļos. Es vairāk paļaujos uz pragmatismu un apdomību, nevis solījumiem, un tur nu neko nevar darīt.

Madonietis Aigars Grūbe: – Vēlēšanās piedalīšos noteikti un varbūt uz vēlēšanu iecirkni aiziešu arī pirms vēlēšanām, jo neesmu izdomājis, par ko balsot 2. oktobrī. Laiks taču vēl ir. Līdz šim balsoju Cesvainē, bet šajās vēlēšanās pirmo reizi balsot iešu uz Madonas kultūras namu.

Madoniete Ināra: – Viss ir jau izdomāts, tāpēc veltīgi laiku netērēšu un pirms vēlēšanām uz iecirkni neiešu. Tagad pastkastītēs ir tik daudz reklāmu, tāpat informācija ir pieejama TV un citos plašsaziņas līdzekļos. Arī vēlēšanu iecirkņu saīsinātais darba laiks mūs neietekmēs, jo balsošanu uz pēdējo minūti nekad neatstājam.

Cesvainiete Daina:
– Ko tur vairs iet uz vēlēšanu iecirkni, ja vairāk vai mazāk tāpat ir skaidrs, par ko balsošu 2. oktobrī. Es laikam savu balsi atdošu par „Vienotību". Informāciju pirms vēlēšanām galvenokārt esmu smēlusies preses izdevumos.

Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px