Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Sezonu uzsāk 1. līga

Redakcija

Autors • 16.09.2010.

Burtu lielums

Šosestdien pulksten 13 ar spēli pret Burtnieku novada komandu Madonas sporta centrā jauno sezonu Latvijas florbola čempionāta 1. līgā uzsāks Madonas florbola komanda.

Kopš pagājušās sezonas izmaiņas ir piedzīvojis gan komandas sastāvs, gan arī čempionāta nolikums. Iepriekšējā sezonā komandas tika sadalītas pēc reģionālā principa un savā starpā čempionāta pirmajā posmā tikās vien ar sava reģiona komandām, bet šosezon visas desmit 1. līgas komandas jau pirms izslēgšanas spēlēm pagūs iepazīt savus pretiniekus, jo tiks aizvadīti divi savstarpējo spēļu apļi. Šosezon madoniešiem pretiniekos būs jau minētā Burtnieku novada komanda, „Ķekava 2", „FK Jūrmala", „Valmiera", „SK Cēsis/CB", „FK Ādaži", „FK Valka", „SK Babīte" un „Rubene-1". Ar lielāko daļu no šīm komandām madonieši ir jau tikušies, taču būs arī daži jauni pretinieki.

Arī nākamo spēli – 25. septembrī – Madonas florbola komanda aizvadīs mājas laukumā, kad būs jātiekas ar florbola komandu „Valmiera". Visi sporta līdzjutēji laipni aicināti uz spēlēm un atbalstīt vietējos florbolistus.

Autors: EGILS KAZAKEVIČS

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px