Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Pagaidu telpās iejutušies ļoti labi

Redakcija

Autors • 16.08.2010.

Burtu lielums

Sakarā ar Sarkaņu pagasta pārvaldes ēkā notiekošo rekonstrukciju kopš 19. jūlija citās telpās atrodas gan pārvalde, gan Biksēres bibliotēka, gan p/a „Sarkaņu komunālais serviss”. Būs pagājis jau gandrīz mēnesis, kopš J. Ramaņa ielā 6 Biksērē uz laiku apmetušies pagasta pārvaldes un bibliotēkas darbinieki, savukārt komunālais serviss tagad atrodas J. Ramaņa ielā 3.

Gandrīz visa vecā ēka jāpārbūvē no jauna, lai gan sākumā to domāts darīt tikai otrajā stāvā, taču, sākot darbus, atklājās, ka problēmas ar ēku, tās nolietojumu ir nopietnākas. 

Iespaidos dalās Biksēres bibliotēkas bibliotekārs Didzis Akmentiņš: — Tagad gaidām, kad vecā ēka tiks rekonstruēta un varēsim tajā atgriezties, tas varētu būt ap Ziemassvētkiem, varbūt vēlāk. Tur iepriekš atradās pārvalde, aģentūra, sociālais darbinieks, bāriņtiesa, bibliotēka. Daudzas telpas stāvēja diezgan tukšas, sākotnēji tās plānoja pārveidot muzejā, taču tad nosprieda tās tomēr izmantot jau esošo telpu paplašināšanai, jo dzīvojām diezgan lielā šaurībā. Pašlaik uzturamies SIA „Stars 93” darbnīcu teritorijā, bijušo darbnīcu kantora telpās, ko mums ļoti laipni izīrē Jānis Kvants. Jāteic, varbūt šeit esam iejutušies pat labāk nekā vecajās telpās — datortelpu un abonementa daļu nācās izveidot pilnīgi atsevišķu, kas apmeklētājiem ļoti patīk. Vietas pietiek arī pārējiem, kas pārnāca uz šo ēku. Tā kā atrodamies centrā, ir savi plusi, ir varbūt arī mīnusi tam, ka esam pārvākušies. Bibliotēkas apmeklējumu skaits ir krietni audzis, jo cilvēki pēc veikala apmeklējuma var uzreiz iegriezties pie mums. Tāpat telpas ir ļoti skaistas, gaišas un mājīgas, te ir veikts eiroremonts. Savā ziņā, iespējams, būs žēl šīs telpas pamest, bet prieks, ka mūs sagaidīs pārmaiņas. Uz izremontēto ēku cilvēkiem, it sevišķi vecāka gadagājuma, būs grūtāk uziet, bet priekšrocība tur bija tāda, ka blakus bija parks, mūs aizēnoja koki, un šo karstumu būtu bijis vieglāk pārciest. Bet — nav maizes bez garozas. Ar to, kā viss ir izvērties, esam apmierināti. Apmeklētāji gan mudina mūs palikt šajās telpās, taču pēc rekonstrukcijas viņiem noteikti patiks arī vecā māja.

Autors: LAURA VOITIŅA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px