Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki

Redakcija

Autors • 08.07.2010.

Burtu lielums

Tuvojoties X Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku koncertiem, vakar Bērzaunē sastaptajiem iedzīvotājiem jautājām: – Vai plānojat sekot līdzi Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku norisēm, un varbūt ir kāds radinieks vai paziņa, kas tajos piedalīsies?

Anita Tinkuse: – Dziesmu un deju svētku norisēm noteikti sekošu līdzi televīzijā, pašai diemžēl nesanāks tur būt. Strādāju Bērzaunes pamatskolā, mūsu skolas 5. – 9. klašu koris arī piedalīsies svētkos. Uz Rīgu viņi aizbrauca vakar, pavadīt gan nebiju aizgājusi, bet jutīšu līdzi viņiem no Bērzaunes.

Silvija Kartušova: – Protams, gribētos jau visu redzēt klātienē, bet nāksies vien svētku koncertus vērot televizora ekrānā. Gan biļetes uz koncertiem ir dārgas, gan nav tādas iespējas uz Rīgu tikt. Dziesmu un deju svētkos piedalīsies mana mazmeitiņa, kas dejo Vestienas pamatskolas deju kolektīvā, savukārt no Bērzaunes zinu, ka ir aizbraukusi kaimiņienes mazmeita. Tad nu divatā jutīsim viņām līdzi, lai gan lielajā pūli diez vai viņas ieraudzīsim. Cerams, ka gājienā parādīs.

Nils Jeļisejevs: – Mana māsīca Krista, pusmāsīca Laura un draugs Arvis piedalās šajos svētkos. Arvis un Krista dejo, bet Laura dzied. Pats nedziedu ne korī, ne dejoju tautiskās dejas, negribu arī tādos svētkos piedalīties, jo būtu jāpārcieš daudz mēģinājumu. Domāju, ka televīzijā skatīšos svētku koncertus.

Raivis Tuziks: – It kā neesmu plānojis sekot līdzi dziesmu un deju svētku norisēm, tāpat neesmu dzirdējis, ka kāds no draugiem vai radiem būtu devies uz Rīgu tur piedalīties. Pats agrāk, skolas laikā, gan dejoju, gan dziedāju – tad jau no vienas puses varbūt arī vajadzētu svētkiem pasekot līdzi.

Karlīna Irbīte: – Dziesmu un deju svētku laikā būšu Rīgā, iešu skatīties, kā draudzene spēlē teātri. Uz koncertiem, kur jāpērk dārgas biļetes, gan nedošos, apmeklēšu tikai pasākumus, kur ieeja ir bez maksas. Pārējo vērošu vai nu no malas, vai televīzijā. Mana draudzene teātri spēlē Madonā un šodien devās uz Rīgu – par to liels prieks, ka viņa tur tikusi. Cik zinu, arī skolas biedri šajos svētkos nepiedalīsies.

Aptauju veica
LAURA VOITIŅA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px