Vakar, 21. jūnijā, Madonas novada izglītības iestāžu vadītāji tika aicināti uz mācību gada noslēguma sanāksmi Lazdonas pagasta „Klauģulejās".
Sanāksmi semināra telpās organizēja Madonas novada domes izglītības nodaļas speciālisti. – Bija uzaicināts Gulbenes novada izglītības nodaļas vadītājs Arnis Šķēls, –
„Staram" pastāstīja Madonas novada izglītības nodaļas vadītāja Solvita Seržāne. – Kolēģis runāja par izmaiņām normatīvajos aktos, tas bija kā ekskurss jaunākajos dokumentos. Ejot atvaļinājumā, iestāžu vadītājiem būs brīvāks laiks, nedaudz no tā viņi varēs veltīt arī dokumentu pārskatīšanai. Bez tam sniedzām operatīvo informāciju par prioritārajiem uzdevumiem 2010./2011. mācību gadā, par informācijas sniegšanu novada izglītības stratēģijas izstrādei, par datu bāzu sakārtošanu, infrastruktūras un stipendiju projektiem. Madonas bērnu un jauniešu centra direktore Gunita Kļaviņa savukārt ziņoja par procesiem, gatavojoties X Latvijas skolu jaunatnes Dziesmu un deju svētkiem.
Uz jautājumu, vai jaunajā mācību gadā novadā tiks saglabātas visas līdzšinējās izglītības iestādes, nodaļas vadītāja atbildēja apstiprinoši. „Izmaiņas varētu skart vienīgi klašu komplektus, kā arī pirmsskolas izglītības iestādēs – grupu daudzumu. Kā mācību iestādes visas līdzšinējās skolas un pirmsskolas izglītības iestādes pastāvēs bez izmaiņām."
Autore: INESE ELSIŅA