Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Gunta Ulmaņa atgriešanās politikā

Redakcija

Autors • 14.06.2010.

Burtu lielums

Kādas ir jūsu domas par bijušā Valsts prezidenta Gunta Ulmaņa atgriešanos politikā? – pēc bijušā Valsts prezidenta ievēlēšanas par apvienības valdes priekšsēdētāju sestdien notikušajā Tautas partijas, LPP/LC un reģionālo partiju apvienības „Par labu Latviju" dibināšanas kongresā vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Roberts no Barkavas:
– To uzzinot, es, protams, biju ļoti pārsteigts. Es vēl varētu saprast, ja Guntis Ulmanis, kā bijušais prezidents, atgrieztos aktīvajā politikā, sapulcinot ap sevi domubiedru grupu un mēģinot izveidot kādu jaunu politisko spēku vai apvienību, nevis kopā ar AŠ kvadrātā. Šo ziņu ir grūti komentēt, pārsteigums ir tik liels, ka līdz pat šim brīdim tā īsti nevaru aptvert. Es pat domāju, ka arī apvienība „Par labu Latviju", piesaistot G. Ulmani, nebūs īpaši liela ieguvēja.

Raimonds no Kusas:
– Politikā viņš, manuprāt, var iesaistīties, neraugoties uz to, ka savulaik jau ir bijis Latvijas Valsts prezidents, bet ne jau AŠ apvienībā. Ja jau tāda vēlme bija, tad Guntim Ulmanim vajadzēja mēģināt veidot kaut ko savu. Viņa līdzšinējo darbību it kā vērtēju pozitīvi, bet iesaistīšanās tieši šajā apvienībā gan bija pārsteigums. Domāju, viņam nevajadzēja to darīt.

Antons no Ļaudonas: – Te var teikt tikai vienu: „Jēzus, Marija!" Ja Guntis Ulmanis ir iesaistījies šajā apvienībā, nekas labs tur nesanāks.

Jānis no Madonas: – Par Gunti Ulmani nevaru teikt, ka viņš būtu labs politiķis. Viņa ievēlēšana par apvienības „Par labu Latviju" valdes priekšsēdētāju ir diezgan liels pārsteigums. Tas notika pēkšņi un negaidīti. Es nezinu, kāpēc viņš tā uzņēmās šīs apvienības vadīšanu. Katrā ziņā to ir grūti komentēt. Šaubos, vai viņš spēs sastrādāties ar Andri Šķēli.

Ināra no Lazdonas:
– Runas par to, ka Ulmanis grib atgriezties politikā, izskanēja jau agrāk, bet tas, ka viņš izvēlējās tieši šo apvienību, ir pārsteigums. Es domāju, ka vispār politikā būtu jāparādās jaunām sejām, bet pagaidām viens vai divi nomainās, taču pārējie paliek tie paši. Arī Andris Šķēle pie varas ir bijis ne vienu vien reizi: ko nu tagad viņš jaunu un labāku varēs mums pateikt?

Aptauju veica
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px