Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Ministra Arta Kampara demisijas pieprasījums

Redakcija

Autors • 10.06.2010.

Burtu lielums

Vai jūs atbalstāt ekonomikas ministra Arta Kampara demisijas pieprasījumu, par ko tik aktīvi iestājas Saeimas opozīcija? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madonietis Gunārs Kalniņš: – Tam tagad, kad 10. Saeimas vēlēšanas ir tikpat kā ar roku aizsniedzamas, nav nekādas jēgas. Tas ir galīgi aplam kaut ko tādu darīt un pieprasīt. Turklāt valdība pašreiz strādā normāli, pirms vēlēšanām jau neko labāku nevar gribēt. Arī V. Dombrovskis dara, ko var, bet ne viss ir viņa spēkos, jo viņam, kā saka, rokas ir sasietas un tāpat ir jāpielāgojas. Valdību jau neveido viens politiskais spēks.

Jānis no Kusas: – Pirms vēlēšanām valdībā neko nevajag mainīt. Kādi ministri ir, tādi lai arī strādā, cik nu vairs līdz vēlēšanām palicis. Turklāt ekonomikas ministram Artim Kamparam nav nekāda vaina, man patīk, kā viņš strādā. Pozitīvi vērtēju arī Valda Dombrovska darbību. Jānovēl, lai viņam premjera amatā izdodas noturēties līdz rudenim, kā arī veiksmīgi piedalīties vēlēšanās un atkārtoti pretendēt uz premjera amatu.

Ināra no Lazdonas: – Kāda tam nozīme, vai tad jaunais ministrs būs labāks? Domāju, šādai biežai ministru maiņai nav nekādas jēgas. Kamēr jaunais iekustas, aptver, kas jādara, tikmēr viss stāv uz vietas un nekas nevirzās uz priekšu. Nav jūtams, ka Saeima un valdība strādātu, lai mūsu dzīvē kaut kas mainītos, dzīve paliktu labāka un parādītos cerības stars. Man, paldies Dievam, darbs ir, bet daudziem tā nav, un tas ir pats sliktākais.

Jogita Baune no Kusas:
– Varbūt dzīve opozīcijai paliek interesantāka, ja jau tik aktīvi pieprasa ministra demisiju. Tai, ja kaut kas neapmierina kāda ministra darbā, drīzāk būtu jānāk ar konkrētiem priekšlikumiem. Mēs taču dzīvojam vienotā valstī, nevis kaut kādā noslēgtā Šengenas zonā, un valsts teritorija mums visiem ir viena – gan pozīcijai, gan opozīcijai.

Madonietis Leons Koskevičs: – Visi viņi tur ir salasījušies pie vienas siles, vienīgi ik pa brīdim kaut ko maina, lai radītu ilūziju, ka viņi tur kaut ko arī dara. Nesaprotu, kāpēc politiķi ne par ko neatbild. Ja kāds izdara noziegumu, viņu liek cietumā. Turpretī politiķi nav gatavi būt politiski atbildīgi, atkāpjoties no amata un vairs nepiedaloties nekādās vēlēšanās. Valsts ir izpārdota, cukurfabrikas un daudz kas cits iznīcināts, bet neviens ne par ko mūsu valstī neatbild.

Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px