– Vai jūs otrdienas vakarā skatījāties starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa pirmā pusfināla dalībnieku uzstāšanos un vai esat vīlušies, ka Latvijas pārstāve Aisha neiekļuva finālā? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Madoniete Irēna: – Es esmu gan vīlusies, gan pārsteigta, jo iepriekš televīzijā redzēju sižetu, kurā citu valstu skatītāji atzina, ka Aishu atpazīst, un daži bija pat dzirdējuši dziesmu, ar kuru viņa gatavojās uzstāties pusfinālā Oslo. Man patika Aishas uzstāšanās. Taču, protams, šajā konkursā piedalās arī citu valstu dziedātāji, un ne slikti. Skaisti savu dziesmu, piemēram, nodziedāja portugāliete, kas iekļuva finālā. Patika arī igauņi.
Madoniete Ilizana: – Televizors bija ieslēgts, bet es pārāk lielu uzmanību konkursa dalībnieku sniegumam nepievērsu. Patika, kā dziedāja vairāku valstu pārstāvji, tāpat mūsu Aisha, bet viņas sniegums nacionālajā atlasē Latvijā man patika labāk, jo tad bija šovs, spilgtākas fona vokālistes un arī pati dziedātāja bija atraisītāka. Oslo viņa bija sasaistītāka, turklāt pēdējā laikā arī smukas drēbes viņai netaisa…
Jurijs no Praulienas: – Man Aishas uzstāšanās nepatika, toties daži citu valstu dziedātāji nodziedāja ļoti labi – bija trāpījuši desmitniekā, gan izvēloties mūziku, gan arī perfekti nodziedot dziesmu. Latvijas dziedātājiem, tādiem kā Aisha un Busulis, Eirovīzijā nav ko darīt. Mūzika ir par skaļu un īsti nevar arī saprast vārdus. Lai vispirms kārtīgi iemācās runāt angliski vai krieviski un tikai pēc tam šajās valodās dziesmas dzied… Viņi var dziedāt tikai Latvijā.
Madoniete Alda: – Eirovīziju skatījos, un man ir no sirds žēl, ka mūsu Aisha neiekļuva finālā. Tas manī raisa izbrīnu. Viņa nodziedāja ļoti labi, vismaz man patika. Līdz pēdējam brīdim cerēju, ka starp finālistiem tiks nosaukts arī viņas vārds.
Madonietis Aigars: – Eirovīzijas konkursa pusfinālu es neskatījos, bet mani nepārsteidz tas, ka Latvijas pārstāve neieguva tiesības piedalīties konkursa finālā. Aisha ir laba dziedātāja Latvijā, bet viņai nav tik augsts līmenis, lai gūtu panākumus un atzinību Eiropas mērogā.
Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA