Nodarbinātības pasākumi skolēniem šovasar beigušies. Tie notika divās maiņās, sākās jūnija vidū un beidzās augusta vidū. Informatīvi par tiem pastāstīja Nodarbinātības valsts aģentūras Madonas filiāles vadītāja Lidija Kraukle, neliedzot iepazīties arī ar secinājumiem no nodarbināto un viņu darba pārraudzītāju puses.
– Vērtējot nodarbinātības pasākumus vasaras brīvlaikā – cik skolēnu kurās jomās strādāja no 15. jūnija līdz 14. jūlijam un no 15. jūlija līdz 15. augustam?
– Visvairāk skolēnu pirmajā periodā šajā laikā nodarbināja rajona pašvaldības – 58 (tajā skaitā 4 pusaudžus ar speciālām vajadzībām), tirdzniecībā – 30, lauksaimniecībā – 27, apstrādes rūpniecībā – 20, veselības un sociālās aprūpes sfērā – 9, pakalpojumos un izglītībā – katrā sfērā pa 7, viesnīcu un restorānu tīklā strādāja 4 skolēni un vēl 5 – citās nozarēs. Otrajā periodā skolēni bija šādi nodarbināti: pašvaldībās – 59 (t. sk. 2 pusaudži ar speciālām vajadzībām), lauksaimniecībā – 15, tirdzniecībā – 22, lauksaimniecībā – 15, apstrādes rūpniecībā – 12, pakalpojumu sfērā un izglītībā – katrā pa 6, veselības un sociālajā aprūpē – 5, viesnīcās un restorānos – 4, citās nozarēs – 3 skolēni.
– Kuri uzņēmumi kopā pa abiem periodiem nodarbināja vislielāko pasākuma dalībnieku skaitu?
– Madonas pilsētas dome – 24, Sarkaņu pagasta padome -10, Bērzaunes pagasta padome – 18, t. sk. 2 pusaudžus ar speciālām vajadzībām; a/s "Cesvaines piens" – 8, Kalsnavas pagasta padome – 5, SIA "Madonas patērētāju biedrība" un Murmastienes pagasta padome – katra pa 6.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 28.08.2007.
Autore: ASTRA ZAGORSKA
Foto no arhīva