Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Hokeja spēle ar Itāliju

Redakcija

Autors • 13.05.2010.

Burtu lielums

Kāda ir jūsu prognoze – vai Latvijas hokeja izlase atgūsies pēc diviem zaudējumiem pirmajās divās spēlēs un uzvarēs Itālijas valstsvienību? – vakar, pirms Latvijas spēles pret Itāliju, jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madonietis Indulis:
– Viss būs labi, jo Latvijas hokejisti cīnās un ir malači. Pēc piedzīvotiem diviem zaudējumiem mūsu hokejisti uzvarēs Itāliju un turpinās cīņu par augstu vietu čempionātā. Es skatos hokeja spēles tikai ar Latvijas hokejistu piedalīšanos.

Praulēnietis Modris:
– Latvijas hokeja izlase uzvarēs Itālijas izlasi. Vismaz es tā domāju un uz to ceru, ņemot vērā komandas sastāvu, kā arī to, ka divi zaudējumi jau ir. Pietiek zaudēt, ir jāuzvar, citādi vēl būs jācīnās par palikšanu A grupā, bet mūsu izlasei arī nākamajā gadā ir jāspēlē vienā grupā ar pasaules spēcīgākajām hokeja komandām, jo ko tad darīs hokeja fanu tūkstoši Latvijā?

Gulbenietis Egīls: – Mani galvenokārt interesē Latvijas hokeja izlases spēles. Mūsējiem Itālijas izlase noteikti ir jāuzvar, citādi nemaz nevar būt. Latvijai ir diezgan spēcīga komanda, varbūt mūsējiem vēl nedaudz pietrūkst pieredzes, jo izlasē ir samērā daudz arī jaunu hokejistu. Šogad par pasaules čempioniem, tāpat kā olimpiskajās spēlēs, manuprāt, kļūs kanādieši.

Bērzaunietis Edijs: – Mūsējie beidzot gūs pirmo uzvaru. Man patika arī Latvijas un Kanādas izlases spēles sākums, taču pēc diviem iemestajiem vārtiem mūsējie tā kā nedaudz psiholoģiski salūza. Es no hokeja gan esmu nedaudz attālinājies, jo 2 gadus nebiju Latvijā, bet ārvalstīs man nebija iespējas skatīties pasaules hokeja čempionāta spēles. Pats svarīgākais, lai Latvijas izlase arī nākamgad saglabātu tiesības spēlēt A grupā un hokeja fani, kas ir labākie pasaulē, varētu fanot par Latvijas puišiem.

Lubānietis Arnis: – Es nezinu, vai man iznāks noskatīties Latvijas hokeja izlases spēli pret Itāliju, bet gribētos, lai mūsējie gūtu uzvaru un arī nākamajā gadā spēlētu pasaules čempionāta elites grupā. Mūsu puiši jau cīnās, bet ne vienmēr sanāk gūt panākumus. Taču labi, ka izlasē ir tik daudz jaunu hokejistu, veterāni jau nevar spēlēt mūžīgi.

Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px