Šonedēļ Rīgā apvienības "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" Saeimas frakcija tikās ar izglītības un zinātnes ministri Baibu Rivžu, lai apspriestu aktualitātes pirms jaunā mācību gada.
Galvenās tēmas, ko deputātiu vēlējās apspriest – ministrijas politika izglītības finansēšanas un skolotāju algu jautājumos, atbildības sadalījums izglītības sistēmā.
Tāpat plānots interesēties par ieceri pāriet uz 40 stundu darba nedēļu pedagogiem, kā arī vispārējās vidējās izglītības standartu ieviešanu un skolu informatizāciju.
Autore: GITA SILIŅA