Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Vairs nebūs jāiet pa braucamo daļu

Redakcija

Autors • 22.08.2007.

Vairs nebūs jāiet pa braucamo daļu
Burtu lielums

Madonieši jau būs pamanījuši, ka ilgāku laiku ceļa laukums pie Madonas pilsētas 1. vidusskolas ir autotransportam slēgts, jo tiek veikta Valdemāra bulvāra un Ausekļa ielas rekonstrukcija posmā no Raiņa ielas līdz Kalna ielai.

Madonas pilsētas domes attīstības nodaļas vadītājs Nauris Volkovs „Staram" pastāstīja, ka šis laukums pēc rekonstrukcijas piedzīvos lielas izmaiņas, piemēram, tiks izveidoti jauni bruģēti trotuāri, kas stiepsies gar Ausekļa ielas braucamo daļu. Trotuārs tiks izveidots no Madonas Valsts ģimnāzijas līdz vidusskolas gājēju pārejai, taču lielākās izmaiņas saistās ar autobraucējiem.

– Valdemāra ielas posms no Madonas pilsētas 1. vidusskolas līdz Valmieras ielai turpmāk automašīnām būs slēgts. Uz objektiem (skolām, dzīvojamo māju) braukt varēs, bet caurbraucams šis posms nebūs. Līdz ar to tiks novērsta arī mašīnu stāvēšana skolas priekšā, kas neatbilst nekādiem standartiem, – norāda Nauris Volkovs.

Tiesa, tas gan nenozīmē, ka automašīnas šajā laukumā turēt vairs nevarēs. Laukumā ar bruģētu trotuāru tiks nodalīta vieta aptuveni 11 automašīnu stāvvietām, savukārt vēl aptuveni 13 auto varēs novietot Valdemāra bulvārī iepretim ģimnāzijai. Abi stāvlaukumi tiks norobežoti ar lieliem puķupodiem, kurus gan paredzēts uzstādīt nākošgad.

Visus darbus plānots pabeigt līdz 1. oktobrim, jo paralēli jau minētajiem darbiem A/S „Madonas ūdens" jaunā ūdensvadu un kanalizācijas tīkla paplašināšanas projekta ietvaros liek caurules. To likšanu varētu pabeigt divu nedēļu laikā.
– Nebūtu lietderīgi šobrīd likt bruģi un asfalta segumu, ja tas viss atkal pavasarī būtu jālauž augšā. Labāk visu paveikt vienlaicīgi. Līdz 1. septembrim mēs plānojam pabeigt uzlikt trotuāru no ģimnāzijas līdz vidusskolas gājēju pārejai, kā arī no vidusskolas Ausekļa ielas kāpnēm līdz Kalna ielai, – stāsta domes attīstības nodaļas vadītājs.

Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 23.08.2007.

Autors: EGILS KAZAKEVIČS

OĻĢERTA SKUJAS foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px