Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Akcijas preces

Redakcija

Autors • 14.04.2010.

Burtu lielums

Vai iepērkoties pievēršat īpašu uzmanību akcijas precēm? – vaicājām vakar Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Ņina no Vestienas: – Jā, katrā ziņā vienmēr paskatos, kam tobrīd ir atlaides. Es domāju, tas ir apsveicami, ka tirgotāji šādā veidā cenšas piesaistīt pircējus. Katrā ziņā pircēji ir ieguvēji. Jāatzīst, ka pilsētniekiem ir priekšrocības, jo lauku veikalos cenas noteikti ir augstākas arī tā sauktajām akcijas precēm. Pilsētā ir daudz lielveikalu, un katrs ir ieinteresēts lielākā apgrozījumā, tāpēc arī piedāvā izdevīgas atlaides.

Vija no Liezēres: – Pa druskai jau pievēršu uzmanību, gan iegādājoties pārtiku, gan citas nepieciešamās preces. Bieži vien ieraugu, ka kādai precei ir akcija, un nopērku arī tad, ja tajā brīdī tā nav tik aktuāla, bet zinu, ka drīz vajadzēs. Pie mums, laukos, cenas katrā ziņā ir augstākas nekā pilsētā, tāpēc braucam iepirkties uz Madonu – uz „Supernetto", „Maximu", arī „Rimi". Veikalu jau daudz, konkurence liela, un tāpēc jādomā par to, kā piesaistīt pircējus, lai iepērkas tieši pie viņiem.

Inta no Madonas: – Tā grūti uzreiz atbildēt. Tas atkarīgs no situācijas. Pa veikaliem īpaši nestaigāju un cenas nesalīdzinu, bet, protams, pievēršu uzmanību precēm, kurām ir akcija. Ja tajā brīdī to preci nevajag, tikai tādēļ vien, ka ir akcija, nepērku. Taču akcijas kopumā ir apsveicama lieta – cilvēks vienmēr labi jūtas, ja kaut ko iegūst, un reizēm nav jau tik svarīgi, cik liels ir šis ieguvums.

Dainis no Bērzaunes: – Jā, pievēršu uzmanību atlaidēm, gan iegādājoties pārtiku, gan citas preces. Bet īpaši pa veikaliem nestaigāju un akcijas nemeklēju. Esmu pieradis iepirkties „Rimi". Preces pērku tad, kad tās vajag, nevis tāpēc, ka tajā brīdī ir izdevīgāka cena.

Spodra no Vestienas: – Es tomēr vairāk cenšos iegādāties Latvijā ražotu pārtiku, labāk lai dārgāks, bet kvalitatīvāks produkts, bet ja akcija iekrīt Latvijā ražotai precei, tad ir ideāli. Pārējām precēm – apģērbiem, apaviem utt. – gan skatos atlaides. Es domāju, ka akcijas ļoti svarīgas ir tiem cilvēkiem, kam grūti galus savilkt, -pensionāriem, bezdarbniekiem.

Aptauju veica
BAIBA MIGLONE

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px