No 25. līdz 27. martam Rīgā, Olimpiskajā sporta centrā, var aplūkot izstādi gadatirgu "Ražots Latvijā 2010", kur var iepazīt visu to, kas top tepat Latvijā, nav importēts.
Kā vēsta izstādes rīkotāji – "Kelle Expo", uzmanība Latvijas ražojumiem tiek pievērsta ik pa laikam, bet šāda izstāde notiek pēc deviņu gadu pārtraukuma. Daudziem ir izveidojies uzskats, ka Latvijā vairs tikpat kā neko neražo. Izstāde gadatirgus "Ražots Latvijā 2010" pierāda pretējo. Mums ir gan pārtikas ražotāji – maizes, konditorejas izstrādājumu cepēji, gaļas un piena produkcijas ražotāji, gan kokapstrādes uzņēmumi, gan pakalpojumu sniedzēji, vieglās rūpniecības uzņēmumi u. c. No pārtikas ražotājiem izstādē piedalās arī Bērzaunes pagasta z/s "Līvi" ar kazas piena sieru un Ošupes pagasta z/s "Jaunkalēji" ar pašcepto maizi. Ar izstādes dalībnieku sarakstu var iepazīties interneta mājas lapā www.kelle.lv.
Izstādes "Ražots Latvijā 2010" mērķis ir rast eksporta tirgu Latvijas ražojumiem un pakalpojumiem. Paredzēts, ka triju dienu laikā izstādes dalībniekiem un apmeklētājiem būs iespējams piedalīties semināros, konkursos, uzzināt vairāk par Latvijā ražotiem produktiem un pakalpojumiem, izmēģināt tos, kā arī iegādāties.
Autore: IVETA ŠMUGĀ