– Kā jūs vērtējat Valsts prezidenta Valda Zatlera darbību, un ko jūs viņam novēlētu dzimšanas dienā? – vakar, Valsts prezidenta Valda Zatlera 55. dzimšanas dienā, vaicājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Madoniete Velta: – Lai tādā pašā veidā turpina strādāt arī turpmāk, kā arī novēlu vairāk rūpēties par tautu, vairāk būt kopā ar tautu. Katrā ziņā es viņam novēlu veiksmi, Valsts prezidenta pienākumus pildot.
Ļaudoniete Malda Eglīte: – Galvenais jau, lai viņam būtu laba veselība. Tik daudziem viņš savulaik ir palīdzējis, lai nu turas arī pats! Valsts prezidenta darbību es vērtēju pozitīvi. Man patīk, kā viņš izturas pret partijām, savu reizi tās noliekot savā vietā, bet citādi jau arī nevar. Man patīk, ka viņš daudz brauc pa Latviju, pie tam biežāk, nekā dodas vizītēs uz citām ārvalstīm.
Jānis no Liezēres: – To, ka Valsts prezidentam Valdim Zatleram šodien ir dzimšanas diena, zinu, par to jau stāstīja gan pa radio, gan pa televīziju. Valsts prezidentam novēlu – lai turas un atvēlēto pilnvaru robežās ar stingrāku roku vada valsti.
Māris no Bērzaunes: – Mana attieksme pret Valsts prezidenta Valda Zatlera darbību ir neitrāla. Viņš savu darbu dara, bet rezultāts jau nav atkarīgs tikai no viņa, jo prezidenta pilnvaras ir diezgan ierobežotas. Arī Saeima strādā par maz, bet valdība tautas labā vispār neko nedara. Savukārt Valsts prezidentam jubilejā novēlu labu veselību un arī izturību šajos Latvijai tik grūtajos laikos.
Una no Rīgas (bijusī madoniete): – Valsts prezidentam dzimšanas dienā novēlu daudz laimes un lai padomā drusciņ arī par cilvēkiem, ne tikai par sevi un valstsvīriem, bet arī par mums visiem. Gribētos, lai dzīve tomēr ietu uz augšu. Lai nebūtu jārīko tādas akcijas kā „Paēdušai Latvijai", tāpat „Eņģeļi pār Latviju" un lai lielāko daļu rūpestu par ģimenēm, kas nonākušas trūkumā, uzņemtos valsts, nevis tas tiktu novelts tikai uz līdzcilvēku pleciem.
Aptauju veica
ŽEŅA KOZLOVA