Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Rīgas „Dinamo” spēles

Redakcija

Autors • 16.03.2010.

Burtu lielums

Vai jūs skatījāties Rīgas „Dinamo" spēles KHL izslēgšanas maču sērijā ar Sanktpēterburgas SKA un kā vērtējat to iznākumu? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Nadežda Romaņuka no Lazdonas pagasta: – Kaut ko tādu es šoreiz arī gaidīju. Superīgi puiši! Ja mūsu tautieši gūst panākumus, man tas ļoti patīk. Un ne tikai man. Paskatieties, kas notiek „Arēnā Rīga". Neraugoties uz krīzi un finansiālo situāciju, cilvēki tērē naudiņu, pērk biļetes un skatītāju tribīnes ir pārpildītas.

Meirānietis Jānis: – Šad tad hokeju paskatos, bet pēdējās spēles gan neredzēju, biju darbā. Tas, ka Rīgas „Dinamo" iekļuva nākamajā sacensību kārtā, ir pārsteigums, bet tas, protams, priecē, ka mūsējie ir saņēmušies. Lai tā tikai turpina!

Imants no Bērzaunes: – Protams, es spēles skatījos. Tas, ka Rīgas „Dinamo" uzvarēja izslēgšanas spēlēs un turpinās cīņu par Gagarina kausu, ir ļoti labs sasniegums. Cerības uz šādu rezultātu jau bija, bet pārliecības par to gan nebija. Tagad vajadzētu vēl uzvarēt Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadīto Balašihas MVD, tad būtu pavisam forši. Ja jau tik tālu esam tikuši, jāmēģina spert soli vēl tālāk.

Bērzauniete Zaiga: – Liela hokeja fane es neesmu, bet TV ekrānā, kad spēlē mūsējie, ieskatos. Arī sestdien un svētdien spēles skatījos un jutu līdzi dinamiešiem. Pie tam svētdienas vakarā kopā ar dēlu biju aizgājusi ciemos pie draudzenes, un tad mēs skatījāmies visi kopā un priecājāmies par dinamiešu uzvaru.

Madoniete Daina: – Kad spēlē Rīgas „Dinamo", es televizoru skatos un priecājos par pretinieku vārtos iemestajām ripām (adīklis tādos brīžos uzreiz ātrāk kustas), un pārdzīvoju par neveiksmēm. Sestdien neveicās, bet svētdienas vakarā mūsu puikas nospēlēja uz ef ef. Prieks par to ir ļoti liels. Manuprāt, dinamiešiem ir visas iespējas uzvarēt arī nākamos pretiniekus. Viņiem ir arī ļoti labs treneris J. Šuplers. Ziemā es jau vispār skatos televizoru. Arī svētdien, kad beidzās hokejs, noskatījos TV3 šovu „Dejo ar zvaigzni", kur pagaidām viss norisinās man pa prātam, un vēl gribēju paskatīties Šūmaheru, bet uznāca sīmanis…

Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px