Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Eirovīzijas dziesmu konkurss

Redakcija

Autors • 04.03.2010.

Burtu lielums

Kādas ir jūsu domas par Eirovīzijas dziesmu konkursa nacionālās atlases iznākumu, un vai, jūsuprāt, Aishai izdosies gūt arī Eirovīzijas starptautiskā dziesmu konkursa skatītāju atbalstu Oslo? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madonietis Jānis: – Aishu uz Eirovīzijas starptautisko dziesmu konkursu vajadzēja izvirzīt jau pagājušajā gadā. Nesaprotu, ko domāja žūrija un uz ko cerēja skatītāji Latvijā, balsojot par citiem dziedātājiem. Domāju, viņu atbalstīs arī citu valstu skatītāji, jo vai tad Aisha kādam var nepatikt? Katrā ziņā man patika gan izvēlētā dziesma, gan arī tās izpildījums. Es zvanīju un balsoju par Aishu.

Madoniete Anna: – Man patika Aishas priekšnesums. Esmu priecīga, ka Eirovīzijas dziesmu konkursa nacionālajā atlasē uzvarēja tieši viņa. Skatītāju balsojumā pati gan nepiedalījos, jo sapratu, ka viņai pietiks balsu arī bez mana zvana. Tā arī notika, un pavasarī uz Oslo brauks Aisha. Manuprāt, viņa varētu gūt Eirovīzijas skatītāju atbalstu.

Madonietis Valdis: – Eirovīzijas dziesmu konkurss, atklāti sakot, mani neaizrauj, bet to, kas tur notiek, apmēram zinu. Redzēju arī to, kā nodziedāja Aisha. Man patika tās bļodas. Es teiktu, ka šāda elementa izmantošana savā ziņā atdzīvināja konkursa norisi. Es lasīju milzīgu kritiku par tām bļodām, bet man šķiet, ka tas iederas Aishas priekšnesumā. To, kā viņai veiksies Oslo, gan ir ļoti grūti paredzēt.

Edvīns no Liezēres pagasta: – Es Eirovīzijas nacionālo atlasi Latvijas televīzijā neskatījos, bet to, kas maijā Latviju pārstāvēs Oslo, zinu. Jācer, ka Aishai izdosies gūt skatītāju atbalstu. Taču grūti prognozēt pat to, vai viņa iekļūs konkursa finālā. Daudzas valstis jau balso par kaimiņiem.

Madoniete Vija: – Esmu priecīga, ka uz Oslo brauks tieši Aisha. Man patika gan viņas sniegums, gan konkursa norise kopumā. Visi nacionālās atlases dalībnieki bija ļoti piedomājuši, lai nebūtu, kā saka, tikai pliks dziedājums, bet arī neliels šovs. Tāpat bija padomāts par tērpiem. Grūti gan pateikt, kā Aishai veiksies lielajā konkursā Oslo, bet cerības uz panākumiem noteikti ir.

Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px