22. augustā Mārcienas pagasta "Smeceres krogā" notiks seminārs zemniekiem un citiem interesentiem par produktīvo dzīvnieku ēdināšanu.
Semināru organizē Pārtikas un veterinārais dienests sadarbībā ar Nīderlandes Dzīvnieku veselības dienestu.
Seminārā pārrunās higiēnas prasības barības primārajiem ražotājiem un produktīvo dzīvnieku ēdināšanai.
Varēs uzzināt Nīderlandes pieredzi, nodrošinot barības nekaitīgumu kopējā pārtikas ieguves ķēdē.
Vēlreiz tiks atgādināta laba ēdināšanas prakse slaucamo govju novietnēs.
Par piedalīšanos seminārā lūgums informēt Valsts Pārtikas un veterinārā dienesta Madonas pārvaldi līdz 20. augustam.
Autore: I. SMILGA