6. februārī Rēzeknes Augstskolas Madonas filiālē notiks akadēmiskā maģistra studiju programmas „Vadības zinātne" izlaidums.
Sociālo zinātņu maģistra vadības zinātnes diplomus saņems 19 absolventi.
– Šis būs pirmais maģistra studiju programmas „Vadības zinātne" izlaidums, kopš Madonā darbojas Rēzeknes Augstskolas filiāle, – laikrakstu informē RA Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Lolita Kivleniece-Kuzņecova.
Savukārt RA Ekonomikas fakultātes dekāne, mag. oec., docente Iluta Arbidāne norāda, ka Madonas filiālē studiju process ritējis raiti un studentu grupa bijusi motivēta un mērķtiecīga. „Ļoti liels prieks, ka sarežģītajā ekonomiskajā situācijā Latvija kļūs bagātāka ar zinošiem speciālistiem. Gribas cerēt, ka iegūtā izglītība un zināšanas absolventiem sniegs iespējas konkurēt darba tirgū, pavērs jaunas perspektīvas."
Rēzeknes Augstskolas Madonas filiāle darbojas kopš 2007. gada, un šobrīd filiālē tiek īstenotas divas studiju programmas: akadēmiskā maģistra studiju programma „Vadības zinātne" un pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programma „Būvniecība". Filiāli vada Guntars Agate Paeglis.
– Augstu vērtējams ir Madonas novada domes atbalsts, rūpes un ieguldījums novada iedzīvotāju izglītībā, – uzsver Lolita Kivleniece-Kuzņecova.
Autore: INESE ELSIŅA