Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Loterijas

Redakcija

Autors • 11.01.2010.

Burtu lielums

Kāda ir jūsu attieksme pret loterijām, to, ka tās katru gadu rīko arī laikrakstu redakcijas – vai piedalāties un vai esat kādreiz arī ko laimējis? – vakar, dienu pirms tradicionālās „Stara" loterijas izlozes, jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madoniete Anita: – Es neaizraujos ar loterijām, bet „Stara" rīkotajā loterijā gan piedalos regulāri. Loterijas dalībnieka karti esmu aizpildījusi un iesniegusi redakcijā. Esmu arī laimējusi, varbūt arī šogad trāpīsies laimīgā loze. Katrā ziņā laimēt ir patīkami.

Viesturs no Mārcienas pagasta: – Ja ir iespēja, kāpēc gan nepiedalīties loterijās? It īpaši tajās, kurās, ja arī negadās laimēt, neko daudz nevar pazaudēt. Pēdējos gados gan nevienā loterijā neesmu piedalījies. Arī „Stara" rīkotajā loterijā ne, jo neesmu laikraksta abonents, bet, ja būtu, tad piedalītos noteikti. Šajos laikos pati labākā dāvana ir naudas laimests, jo tad var iegādāties to, ko visvairāk vajag. Īpaši, ja esi bezdarbnieks.

Vitolds no Barkavas: – Mana attieksme pret loteriju rīkošanu, var teikt, ir neitrāla. Pats piedalos ļoti reti un arī tikai tajās, kurās nevar daudz zaudēt, bet tādas pēdējā laikā tiek maz rīkotas. Savulaik es pirku loterijas biļetes, kas maksāja 35-50 kapeiku, un pāris reižu kādu rubli arī vinnēju. Tagadējos laikos dažas reizes esmu mēģinājis zvanīt uz „Zelta drudzi", bet tad metu mieru, jo viens zvans jau izmaksā 1,60 latu. Savukārt „Stara" loterijā nepiedalos, jo patlaban neesmu laikrakstu abonējis, bet tāda varbūtība nav izslēgta.

Madoniete Inese: – Es loterijās tikpat kā nepiedalos. Esmu no tiem cilvēkiem, kam loterijās neveicas jau no bērna kājas. Man ir uztaisīta numeroloģija un atbilstoši tai man no loterijām, azartspēlēm vispār jāturas pa gabalu.

Madonietis Andris Eglītis: – „Stara" loterijā mēs piedalāmies. Tas, ka laikrakstu redakcijas tās rīko, ir saprotami, jo palīdz piesaistīt abonentus. Taču citās loterijās tagad gan vairs nepiedalos. Man ir teikts tā, ka, ja gribi vinnēt, nespēlē loterijās. Tiesa, savulaik esmu piedalījies „Momentloterijā" un pa desmit latiem esmu arī laimējis.


Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px