— Vai brīvdienās sanāca piedalīties arī pilsētas svētku svinību pasākumos?
Andris no Madonas: – Jā, mazliet sanāca. Bet saku, ka nevajag ar karuseļiem braukt, pirms neesi ieskatījies savā pasē… (Smejas). Bet tā bija labi! Patika Ikšķiles koris Māra Sirmā vadībā, tepat meitenes, kas dejoja uz Blaumaņa ielas. Skaisti!
Vanesa no Biksēres: – Svētkos piedalījos. Dejoju ar savu deju kolektīvu sestdien. Jā, no rīta puses lija lietus, bet man patika tā noskaņa – visi bija tautastērpos. Bija tādi mazie dziesmusvētki. Koncertus gan nesanāca baudīt, jo biju pa dienu nogurusi.
Gunita no Ļaudonas: – Svētkos piedalījos ar savu deju kolektīvu „Urdava" no Ļaudonas. Sestdien mazliet patraucēja lietus. Kamēr gatavojāmies, tikmēr salijām, bet brīdī, kad dejojām, bija jau pārstājis. Bet tāpat bija forši –
kā jau vienmēr! Mazliet močus redzēju, bet uz koncertiem gan neatbraucu.
Laima no Madonas: – Biju uz abiem koncertiem Saieta laukumā. Busulis patika. Ļoti laba mākslinieku izvēle novadnieku koncertam. No manas puses ierosinājums – uz nākamajiem svētkiem aicināt madoniešus un uzņēmējus izgreznot savu pilsētu ar puķēm un rotām, jo cilvēku līdzdalība būtu ļoti nepieciešama. Domāju – atsaucība būtu!
09.06.2026.