LIEZĒRES pagasta bibliotēkā pirmdien, 25. maijā pulksten 11 ikviens aicināts uz stādu maiņu.
Nereti gadās tā, ka, gatavojoties jaunajai dārza sezonai un audzējot augus no sēkliņām, daudz stādu paliek pāri. Jau vairākus gadus Liezēres bibliotēkā darbojas sēklu un stādu maiņas punkts, aicinot cilvēkus dalīties un mainīties. Arī šoreiz, ja paliek pāri stādi, organizatori aicina nemest tos ārā! Ne tikai tomātus, gurķus, ķirbjus un piparus, bet arī ziemcietes, puķes, garšaugus un citus stādus.
Pirmdien tos var atnest uz stādu maiņu un samainīt ar citiem stādiem. Arī tad, ja nav ko atnest, droši var nākt ikviens uz tēju, sarunām un varēs kādu stādiņu paņemt sev!
22.05.2026.