— Kura ir jūsu iemīļotākā vieta Madonā? — vaicājām šonedēļ, tuvojoties pilsētas 100 gadu jubilejai.
Elita no Ērgļiem: – Tā kā man ir divi bērni, tad noteikti parciņš ar bērnu atrakcijām. Jā, arī futbola stadions, jo meita nodarbojas ar futbolu. Viss, kas saistās ar sportu. Arī darbavieta. Madonā ir daudz skaistu vietu, kur atpūsties. Lielajā jubilejā novēlu būt stipriem, attīstīties, visiem būt pozitīviem, veidot savu dzīvi un būt laimīgākiem!
Kristīne no Madonas: – Tur, kur es dzīvoju – Priežu kalniņš un tā apkārtne. Viss skaisti sakopts, prieks pastaigāties! Tāda skaista zaļa oāze mūsu pilsētā. Vispār Madona ir ļoti skaista. Jubilejā savai pilsētai novēlu: tā tik turpināt – augt, attīstīties, radīt vairāk darbavietu, lai šeit būtu patīkami gan strādāt, gan atpūsties!
Beāte no Ērgļiem: – Man patīk visa Madona – skaista, sakopta pilsēta. Man visbiežāk sanāk būt pie ģimnāzijas. Prieks, ka graviņa ieguvusi jaunus vaibstus. Jubilejā gribu novēlēt, lai Madona paliek tikpat kolosāla kā pašlaik. Lai cilvēki turpina attīstīties, izglītoties šeit. No Madonas nākuši daudzi iedvesmojoši cilvēki. Lai tas tā turpinās!
Daiga no Madonas: – Man laikam vislabāk patīk Laulības graviņa pie mūsu mājas. Tur ir tas mazais tiltiņš pāri upītei. Patīk tur cauri iziet! Redzu šo skaisto ainavu arī no sava loga. Pilsētai jubilejā vēlu attīstību – turpināt tāpat uz priekšu! Tagad tāds liels prieks par rekonstruēto Mīlestības graviņu ar daudzajām taciņām. Skaista pilsēta – patīk gan pašiem, gan viesiem!
02.06.2026.