Madonas novada pašvaldība veic izmaiņas Dzīvokļu jautājumu komisijas nolikumā, lai uzlabotu komisijas darba organizāciju un precizētu atsevišķus pienākumus.
Līdz šim komisijas organizatoriskos darbus nodrošināja gan Nekustamā īpašuma pārvaldības un teritoriālās plānošanas nodaļa, gan Lietvedības nodaļa. Turpmāk šos pienākumus veiks viens darbinieks no Nekustamā īpašuma pārvaldības un teritoriālās plānošanas nodaļas, kurš būs arī komisijas sekretārs. Tāpēc nepieciešams precizēt vairākus nolikuma punktus, nosakot sekretāra pienākumus.
Izmaiņas paredzētas arī komisijas darba organizācijā. Pašlaik nolikums nosaka, ka lēmumus iespējams pieņemt tikai tad, ja sēdē piedalās visi trīs komisijas locekļi. Tā kā praksē tas ne vienmēr ir iespējams, plānots noteikt elastīgāku kārtību.
Līdztekus paredzēts precizēt atsevišķus formulējumus nolikumā, piemēram, aizstājot vārdu „pieteikums" ar „iesniegums", jo iedzīvotāji pašvaldībā iesniedz tieši iesniegumus. Nolikumu plānots papildināt arī ar nosacījumu, ka komisijas sēdes notiek klātienē un tiek sasauktas ne retāk kā reizi mēnesī. Madonas novada dome skaidro, ka grozījumi nepieciešami, lai komisijas darbs būtu efektīvāks un skaidrāk organizēts.
12.05.2026.