Šonedēļ visās pasta nodaļās vēl var abonēt preses izdevumus nākamajam -2010. – gadam. – Kādus preses izdevumus abonējat un vai piedalāties loterijās? – vakar vaicājām Madonas ielās sastaptajiem cilvēkiem.
Emīlija no Barkavas:
– Es abonēju „Staru". Jau ilgus gadus esmu „Stariņa" abonente. Pierasts, ka avīze vienmēr ir pastkastītē. Patīk, ka tajā var izlasīt un būt lietas kursā par visiem jaunumiem, kas notiek.
Elita Cirse no Liezēres: – Abonēju „Ievu", arī „Staru", kādreiz vēl kādu žurnāliņu, kas raksta par praktiskām lietām. Parasti abonēju uz trim mēnešiem. Piedalos arī visās loterijās un konkursos, ko rīko redakcijas. Pagājušajā gadā gan aizmirsu aizsūtīt loterijas dalībnieka karti „Stara" loterijai, šogad centīšos to izdarīt. „Starā" lasu viskautko – sākot ar darba piedāvājumiem, un, tā kā pati strādāju darba aizsardzībā, lasu par visiem jaunajiem uzņēmumiem, kas veidojas. Patīk arī kulinārijas lappusīte „Mana virtuve". Noteikti lasīsim „Staru" arī turpmāk.
Raisa no Madonas:
– Presi galvenokārt pērku kioskā. Interesē izdevumi saistībā ar veselīgu dzīvesveidu, medicīnu, arī dārzkopību. Tādi kā „Aiboļit" un citi. Lasu arī „Staru", vēl kādu avīzi nopērkam, bet kopumā, salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem, lasām daudz mazāk izdevumu.
Daiga Meldere no Madonas: – Jaunajam gadam esmu abonējusi žurnālu „Mans Mazais", vēl domāju par „Mūsmājām". „Staru" izlasu pie vecāsmammas. Viņa šo avīzi regulāri abonē. Izlasu visu pēc kārtas, jo interesē jau viss – gan aktualitātes, gan intervijas, gan dažādi padomi.
Ruta no Ļaudonas: – Es abonēju „Latvijas Avīzi" un „Staru". Lielākoties jau uz mēnesi, taču daru to regulāri. „Latvijas Avīzi" abonēju kopš tās iznākšanas, arī „Staru" jau kopš 1991. gada, kad pārnācām dzīvot uz šo pusi. Patīk izlasīt visu, kas saistās ar lauksaimniecību, visas aktualitātes. Ar interesi izlasu arī materiālus rubrikā „Mana virtuve". Tagad laiki švakāki, bet kādreiz ļoti daudzus preses izdevumus abonēju.
Aptauju veica
BAIBA MIGLONE