Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Vieta, kur uzlabot garastāvokli

Redakcija

Autors • 11.12.2009.

Vieta, kur uzlabot garastāvokli
Burtu lielums

Kopš 1. decembra Cesvainē durvis vēris jauns skaistuma un veselības salons "Elena". Tajā pagaidām darbojas frizētava, bet tiek gatavotas telpas arī masāžai, kur strādās masiere ar medicīnisko izglītību, būs arī vieta manikīra pakalpojumiem.

Salona nosaukums asociējas ar tā saimnieces vārdu. Jeļena Leokaite pēc 20 gadu darba medicīnas preparātu noliktavā Cesvainē tagad ir mainījusi nodarbošanos, kļūstot par saimnieciskās darbības veicēju, sniedzot frizieres pakalpojumus gan sievietēm, gan vīriešiem. Viņas ideja ir salonā atraisīt tās pozitīvās izjūtas, ko dod rūpes par izskatu un pašsajūtu. Piedāvājumā – matu griešana, veidošana, krāsošana, pārsvarā tiek izmantoti firmas "Kadus" matu kopšanas līdzekļi.

Jeļena Leokaite salona "Elena" telpas nomā no Cesvaines novada pašvaldības.
– Esmu ļoti pateicīga deputātiem, kas atbalstīja manu ieceri, īpaši Vilnim Špatam, Jurim Rozenbergam. Telpas remontēju saviem spēkiem divu mēnešu laikā, jo biju kā spārnos ar savu ideju. Strādāju pat 12 stundu, jo vēlējos ātrāk sakārtot telpas. Paldies par atbalstu, ko sniedza arī vīrs, draugi. Domāju, ka mana vēlme ir īstenojusies – lai salonā būtu mājīga atmosfēra, kur relaksēties, atpūsties, lai te būtu tik labi, ka gribētos nākt vēl un vēl, arī mācīties par to, kā saglabāt veselību, kā rūpēties par sevi.

Vaicāta par to, kāds bija ceļš līdz savam salonam, Jeļena pastāstīja: – Sākoties ekonomiski grūtajiem laikiem, mana dzīve mainījās. Kā jau minēju, 20 gadu nostrādāju vienā darbavietā, bet, sākoties optimizācijai, negribēju vairs par mazu algu strādāt. Krīzei pat esmu pateicīga, jo citādi nekad neizšķirtos pamest ierasto darbu. Aizgāju no valsts darba pēc pašas vēlēšanās. Tomēr negribēju būt bezdarbnieces, lūzeres statusā, lai visi mani žēlotu. Tāpēc nesēdēju kā pele alā un neraudāju, bet izvēlējos mācīties pavisam ko citu, lai atrastu jaunas iespējas, vieglāk šo laiku pārdzīvotu. Sanāca tā, ka vienas durvis aizvēru, bet citas – atvēru. Pieteicos mācību centra "Buts" rīkotajos kursos, kas sniedza zināšanas friziera arodam.

SIA "Buts" Madonas filiālē friziera darba pamatu apmācību kursos mācījos no februāra līdz maijam, apguvām gan teoriju, gan praksi, kā arī kārtojām eksāmenu. Savā pieredzē un darba iemaņās dalījās kursu pasniedzēja, friziere Regīna Kārkliņa. Jo vairāk strādāju, jo vairāk man iepatikās tas, ko daru. Vairāk nekā 20 gadu frizēju savu vīru, tāpēc arī patīk matus griezt. Profesionalitāti domāju paaugstināt vēl arī citos kursos Rīgā.

Vairāk lasiet laikrakstā STARS 12.12.2009.

Autore: IVETA ŠMUGĀ

OĻĢERTA SKUJAS foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px