CESVAINĒ pie pašvaldības ēkas sestdien pulksten 16 notiks tradicionālā Ziemassvētku egles iedegšana.
– Bet pirms tam mazliet pakavēsimies atmiņās pie aizvadītās vasaras, kad Cesvainei tika svinēta 800 gadu jubileja. Pilī visi kopīgi varēsim noskatīties filmiņu par jubilejas svinībām. Savukārt mūzikas un mākslas skolas zālītē darbosies mājražotāju tirdziņš, kurā varēs iegādāties gan medu, gan dažādus citus mājražojumus, arī apsveikumus utt. Pulksten 16 pie domes ēkas iededzināsim Ziemassvētku egli, – stāsta Cesvaines kultūras nama direktors Viktors Leimanis.
– Parasti šajā reizē tiek sniegti arī priekšnesumi, bet šoreiz vairāk būs dažādas atrakcijas un rotaļas. Mīļi gaidīti gan lieli, gan mazi, lai kopīgi ieskandētu tuvojošos svētkus.
Autore: BAIBA MIGLONE