Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

„Dziedošās Latvijas ģimenes”

Redakcija

Autors • 08.12.2009.

Burtu lielums

Vai jūs skatījāties šovu „Dziedošās Latvijas ģimenes" un arī finālu svētdien? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Ērglēniete Mairita Kļaviņa: – Jā, es skatījos, bet diemžēl ne katru svētdienu, jo strādāju Rīgā. Taču tad, kad bija brīvs vakars, es savu uzmanību veltīju šim raidījumam, un fināls, protams, nebija izņēmums. Man ļoti patika gan raidījums kopumā, gan arī tā iznākums, bet līdz pat pēdējam brīdim nebija simtprocentīgas pārliecības, ka mūsējie uzvarēs, parasti priekšroku dod pilsētniekiem. Ļoti jauki, ka uzvarēja Vītolu ģimene, tāpat kā „Koru karos 2" – Madonas Zaļais meža koris. Prieks, ka uzvarētāju godā tiek arī no laukiem, ne tikai pilsētnieki.

Madonietis Matīss Kalniņš: – Es skatījos un atbalstīju Vītolu ģimeni. Tas, ka viņi uzvarēja, ir likumsakarīgi. Kas ir pats galvenais Vītolos? Tā ir ģimene. Daudzas citas, kas piedalījās šajā raidījumā, tomēr īsti neatbilda šim statusam. Bet mums ir vajadzīgas stipras ģimenes, tādas kā Vītolu ģimene, kā Beitiku ģimene, jo tā ir mūsu nākotne. Vītoli ir ļoti jauka ģimene (es pazīstu tēvu), un ļoti priecājos, ka tieši viņi kļuva par uzvarētājiem.

Madoniete Anda: – Tas bija skaists raidījums, un arī iznākums ir ļoti labs. Parasti es nemēdzu skatīties šovus, bet „Dziedošās ģimenes" bija izņēmums, kas katru svētdienu saistīja uzmanību un deva gandarījumu. Tā organizatorus var uzteikt par izdomu, bet visas ģimenes – par jauko atmosfēru, ko tās radīja. LNT gribētu novēlēt turpināt šo aizsākto tradīciju un arī nākamgad meklēt jaunas dziedošās ģimenes.

Iveta no Mētrienas: – Es skatījos „Koru karus 2", bet „Dziedošās ģimenes" neskatījos. To, ka svētdien finālā uzvarēja Vītolu ģimene, gan zinu, bet, ja godīgi, man tomēr tuvāks ir Riču dziedāšanas stils. Savukārt mammai un tētim ļoti patika Vītolu ģimene.

Madoniete Vija: – Es skatījos abus šovus – gan „Koru karus 2", gan „Dziedošās ģimenes". Man patika abi raidījumi. Svētdien gan sirsniņa drebēja, jo balsojums bija līdzīgs. Arī es zvanīju, un ne tikai zvanīju, bet pat lūdzu Dievu, lai Vītoliem labi veiktos, jo viņi ir tik sirsnīgi, tik patiesi, gluži kā dabas bērni… Man ļoti patika ne tikai tas, kā dziedāja Vītoli, bet arī viņu attieksme. Vēl šodien pārdomāju Jāņa Vītola teikto, ka viņi neuzvarēja Ričus, bet paši sevi…

Aptauju veica
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px