Kā iepriekš jau informējām, 10. augustā Madonas 1. vidusskolā notiks Eiropas Kopienas projekts Net – safe, kas informēs bērnus, jauniešus, vecākus un skolotājus par interneta drošību.
Šodien ir pēdējā diena, kad interesenti varēja pieteikties uz šo semināru. Kā atzina viena no semināra organizatorēm Ina Miķelsone, Madonā atsaucība bija liela: – Ir pieteikušies 23 dalībnieki, un tā arī apmēram bija plānots, ka pulcēsim līdz 25 cilvēkiem. Ir piedalīties gribētāji gan no Madonas rajona, gan atbrauks arī no Cēsu rajona. Jaunākajam dalībniekam ir 8 gadi, vecākajam – 19. Pārsvarā jau tomēr pieteikušies jaunieši vecumā no 14 līdz 16 gadiem. Tātad publika būs diezgan raiba.
Programmā izmaiņu neesot, piedalīsies gan projekta pārstāvji, gan interneta drošības eksperti un jaunieši arī darbosies grupās.
– Dienas laikā ir paredzētas arī Vidzemes attīstības aģentūras projekta "E – Vidzeme" organizētās skolotāju mācības šajā pašā skolā, un vienai grupai tiks izsniegti arī sertifikāti. Temats ir: moderno tehnoloģiju izmantošana mācību procesā. Plānojam, ka šos divus pasākumus nedaudz varētu arī integrēt vienu otrā, jo, iespējams, ka skolotāji gribēs redzēt, kā bērniem sokas un ko viņi sastrādājuši, – informēja Ina Miķelsone.
Autore: LAURA VOITIŅA