Ērgļu novads pēc tā izveidošanas uzsācis kursu uz lielu darbu veikšanu savā teritorijā. Uzsvars tiek likts uz izglītības un kultūras iestādēm, kā arī ceļu sakārtošanai.
eikts, ir nobruģētās kāpnes uz Ērgļu estrādi, kas, pēc Ērgļu novada domes priekšsēdētāja Guntara Velča vārdiem esot absolūti nepieciešams darbs, jo vecās kāpnes bijušas nelietojamas. Bruģis tiks likts arī ceļā uz slimnīcu, kā arī Oškalna ielā (gar Ērgļu vidusskolu līdz arodvidusskolai).
Tiesa, tie nav vienīgie darbi, kas šobrīd noris Ērgļu novadā.
– Šobrīd remontējam arī Ērgļu saieta namu. Viskritiskākajā stāvoklī bija lielā zāle, kurā parkets un sijas pavisam sapuvušas. Šobrīd grīda jau ir nobetonēta, un arī vecajām saplīsušajām marmora plāksnēm vestibilā esam uzlikuši izlīdzinošo kārtu. Grīda bija tik bēdīgā stāvoklī, jo 1959. gadā tika pieļauts konstrukcijas brāķis. Visam saieta namam tiek plānota arī logu nomaiņa, jo esošie logi ir ļoti sliktā stāvoklī. Pieļauju, ka darbu gaitā atklāsies vēl kādi defekti, kurus vajadzēs novērst. Cerams, ka darbus izdosies pabeigt līdz 18. novembrim, – par pamatīgajiem Ērgļu saieta nama remontdarbiem runā Guntars Velcis.
Lielu pārbūvi piedzīvo arī Sausnējas sociālā servisa ēka, kurā tiek veikta logu nomaiņa, kā arī kosmētiskais remonts, un sakārtota kritiskā situācijā esošā kanalizācija. Logi pašreiz tiek mainīti arī Sausnējas pamatskolā, tiek rakstīts projekts, lai varētu ierīkot centrālo apkuri.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 04.08.2007.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
AGRA VECKALNIŅA foto