Kamēr Latvijas basketbola līgas (LBL) 1. un 2. divīzijas komandas jau labu laiku turpina sezonu, pēc spēka trešās valsts līgas – Amatieru basketbola līgas (ABL) – sezona tikai sākusies.
Šajā līgā (ABL) šosezon būs Centra un Austrumu divīzija. Centra divīzijā spēlēs 12, bet Austrumu – 9 vienības. Austrumos piedalīsies šādas komandas: "Madona/SEB", "Pārgauja/Cēsis", "Lielvārde", "Salacgrīva", "Beverīna" (Brenguļi), "Rugāji", "Dārznieks/Cēsis", "Valmiera", "Gulbene".
23. oktobrī Madonas sporta centrā uzņēmām jauno Gulbenes komandu, un pirmajā spēlē tika izcīnīta pirmā uzvara ar rezultātu 70 : 58. Šajā spēlē labu sniegumu parādīja Jānis Vācietis (15 punktu). 28. oktobrī viesojāmies Brenguļos, kur spēlējām ar komandu "Beverīna". Šajā komandā spēlē bijušie un tagadējie jaunās paaudzes BK "Valmiera" komandas spēlētāji, kas rāda ļoti labu sniegumu. Šeit piedzīvots arī mūsu pirmais zaudējums (80 : 56). Vislabāk šajā spēlē ar metienu realizāciju veicās Alvim Lazdupam, kas guva 14 punktu.
Nākamās spēles aizvadīsim Cēsīs 13. novembrī, tiekoties ar komandu "Dārznieks/Cēsis", bet nākamā mājas spēle Madonas pilsētas sporta centrā notiks 20. novembrī pulksten 19 ar "Rugājiem".
Sekot līdzi BK "Madona" aktualitātēm iespējams arī sociālajā tīmeklī Twitter: www.twitter.com/bkmadona.
AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
AUTORA foto