Kur ceļš Gulbene – Madona pirms Biksēres met līkumu un blakus atrodas dīķis, ceturtdienas vakarā notikusi avārija. Jaunieši iebraukuši dīķī.
Šajā vietā ne reizi vien notikuši ceļu satiksmes negadījumi. Tiesa, rajona policijas pārvaldes kārtības policijas trešās nodaļas (bijusī ceļu policija) priekšnieks Gunārs Latkovskis teica, ka nu jau pāris gadus šajā vietā nelaime nav notikusi.
Ceturtdienas vakarā dīķī iebrauca jaunieši ar automašīnu „Audi". Viens no braucējiem – 1990. gadā dzimis jaunietis – gājis bojā, bet divi cietušie nogādāti slimnīcā.
Pagaidām nav zināms, kurš no avārijā iekļuvušajiem vadījis automašīnu. Sakarā ar šo ceļu satiksmes negadījumu uzsākts kriminālprocess.
Autore: GUNĀRS ZEMZARS