Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Iebrauc dīķī, iet bojā jaunietis

Redakcija

Autors • 03.08.2007.

Burtu lielums

Kur ceļš Gulbene – Madona pirms Biksēres met līkumu un blakus atrodas dīķis, ceturtdienas vakarā notikusi avārija. Jaunieši iebraukuši dīķī.

Šajā vietā ne reizi vien notikuši ceļu satiksmes negadījumi. Tiesa, rajona policijas pārvaldes kārtības policijas trešās nodaļas (bijusī ceļu policija) priekšnieks Gunārs Latkovskis teica, ka nu jau pāris gadus šajā vietā nelaime nav notikusi.
Ceturtdienas vakarā dīķī iebrauca jaunieši ar automašīnu „Audi". Viens no braucējiem – 1990. gadā dzimis jaunietis – gājis bojā, bet divi cietušie nogādāti slimnīcā.
Pagaidām nav zināms, kurš no avārijā iekļuvušajiem vadījis automašīnu. Sakarā ar šo ceļu satiksmes negadījumu uzsākts kriminālprocess.

Autore: GUNĀRS ZEMZARS


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px