Es vēlos pateikties Dievam par to svētību, kuru viņš devis Madonai, par to, ka Viņš ir svētījis mūsu darbu ar augļiem.
Nāk vasaras beigas, un pienācis laiks domāt, vai studēt vai nestudēt. No šā gada septembra Madonā būs iespējams studēt 4 Rēzeknes Augstskolas programmās, kā arī 3 RPIVA programmās. Pateicoties Madonas pilsētas domei un Madonas rajona padomei, mums ir iespēja studēt Madonā. Bieži cilvēki jautā, vai būtu vērts sākt studijas, esot pāri pusmūžam, un jāsaka, ka, strādājot par Madonas filiāles vadītāju, esmu redzējis daudz pozitīvu piemēru, kas izmaina cilvēku dzīves, pateicoties studijās gūtajām zināšanām.
Visbiežāk cilvēki baidās no tā, ka viņi sen nav mācījušies, ka jāmācās angļu valoda, augstākā matemātika, bet der atcerēties, ka šīs zināšanas viņiem iemāca augstskolā un tās nav jāzina pirms iestāšanās. Vēl ļoti daudzi baidās no tā, ka vidusskolā viņiem nav bijušas sevišķi labas sekmes. Varu teikt, ka studijas augstskolā ir saistītas ar pašam sev izvirzīto mērķi un tā sasniegšanu. Cilvēki mainās, un studijas vienmēr ir izmainījušas katru studentu, ko esmu pazinis. Gan tos, kam gājis grūti, gan tos, kam studijas padodas viegli. Vēl jāpiebilst, ka nepilna laika studijās, kas notiek Madonā, mums nav konkursu, iestājeksāmenu.
Šogad RPIVA Madonas filiāle svinēs 10 gadu jubileju, kopš atrodas Madonā. Tādēļ es gribētu lūgt studentus, kuri ir beiguši augstskolu, pieteikties filiālē pa telefonu 29146912 sakarā ar piedalīšanos svinībās.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 02.08.2007.
Autors: Mg.teol. GUNTARS AGATE PAEGLIS
OĻĢERTA SKUJAS foto