Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Šovs „Koru kari 2”

Redakcija

Autors • 27.10.2009.

Burtu lielums

Vai jūs skatāties šovu „Koru kari 2" TV3, un kādas ir jūsu domas par Madonas kora sniegumu? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Biruta no Ļaudonas:
– Madonas kora panākumi, ņemot vērā gan pirmās uzstāšanās, gan lielo konkurenci, ir patīkams pārsteigums. Madonieši ir malači, bet man patīk arī Jelgavas koris ar Žoržu Siksnu un ļoti simpatizē motīvs, kur kora uzvaras gadījumā tiks izlietoti 15 000 eiro, proti, dziedātājas Noras Bumbieres piemineklim, un tas ir visu Latviju aptverošs motīvs, bet, protams, arī Madonas korim ir cēls mērķis.

Māris no Madonas: – Es skatos, jo tur piedalās Madonas koris un ir arī atpazīstamas sejas. Un, protams, vēl arī tāpēc, ka madonieši ļoti labi dzied. Pēc viņu uzstāšanās pārējo sniegums uzreiz šķiet stipri bālāks. Turklāt madoniešu stils ievērojami atšķiras no pārējiem, un tas nenoliedzami ir mūsējo pluss, kas savā varā paņem gan žūriju, gan skatītājus. Turēsim īkšķus, zvanīsim un atbalstīsim Madonas kori, lai varētu palīdzēt arī Madonas slimnīcas dzemdību nodaļai!

Madoniete Dace: – Es gan „Koru korus" neskatos, jo tieši tai pašā laikā notiek arī ģimeņu dziedāšanas svētki, kas man patīk labāk, tas ir gan tuvāk, gan dvēseliskāk, gan arī interesantāk. Vislabāk jau, protams, patīk Vītolu ģimene no Liezēres, bet arī Legzdiņu māsas ir labas.

Madoniete Dzintra:
– Es skatos ģimeņu dziedāšanas svētkus LNT un ļoti dzīvoju līdzi Vītolu ģimenei, kas man ļoti patīk. Es apbrīnoju, ka Latvijā ir tik daudz talantīgu dziedošu ģimeņu, kas nebūt nav sliktākas par profesionāliem māksliniekiem. Balsot var ne tikai par Vītolu ģimeni, bet par jebkuru ģimeni, jo visas taču brīnišķīgi dzied, bet liezērieši, protams, ir pie sirds.

Anita no Vestienas: – Patlaban man nesanāk skatīties televizoru, bet gribētos redzēt ģimeņu dziedāšanas svētkus. Attiecībā uz „Koru kariem" man nepatīk pats nosaukums un domāju, ka tas rada arī daudz negāciju, jo katrs dalībnieks jau cenšas izdarīt maksimālo, ieliek visu sirdi, bet vērtējums ir ļoti subjektīvs. Es nekādu prieku tur nesaskatu, tas tomēr ir tikai šovs un bizness – vismaz man tā liekas.

Aptauju veica ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px