Čempionāts notika Itālijā, Jesolo pilsētā no 11. līdz 21. jūlijam. Kārlis Olte 21. Eiropas čempionātā bridžā piedalījās Latvijas izlases sastāvā.
– Braucienu puisim finansiāli atbalstīja arī Madonas pilsētas dome, – informē Madonas BJC direktore Gunita Kļaviņa. – Kārļa skolotājs ir Rūdolfs Kalniņš.
Par iespaidiem čempionātā tā dalībnieks saka: – Itālijā viss bija baigi forši.
Ar Latvijas skolēnu izlases sasniegto vietu lielīties gan nevaru (12. vieta no 16 iespējamām), rezultāti bija ļoti blīvi, un dažreiz nedaudz pietrūka sportiskās veiksmes. Mūsu spēkos bija cīnīties arī par pirmo sešnieku, bet pietrūka rezerves spēlētāju, jo tomēr, ja 9 stundas dienā jāspēlē sacensībās un pārējo laiku jāēd un jāguļ, ātri iestājas zināms nogurums. Turklāt trijiem dalībniekiem tas bija pirmais nopietnais turnīrs.
Ļoti interesanti un patīkami bija satikt cilvēkus no citām valstīm, kurus
biju pazinis jau kādu laiciņu iepriekš, bet klātienē nebiju redzējis. Plašāk par čempionātu varu ieteikt interesēties mājas lapā: www.eurobridge.org
Autore: INESE ELSIŅA