Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Vai dzīvojat jau siltos dzīvokļos?

Redakcija

Autors • 07.10.2009.

Burtu lielums

Vai dzīvojat jau siltos dzīvokļos? – kad iestājies drēgns laiks, vakar jautājām Madonas pilsētas daudzdzīvokļu māju mikrorajonos sastaptajiem iedzīvotājiem.

Madoniete Ināra: – Mums mājā Vestienas ielā 16 tikai nupat tika pieslēgta apkure. Es uzskatu, ka apkures sezona jāsāk laikus, pretējā gadījumā izdziest dzīvokļi un tad, lai sasildītu māju, tiek patērēts lielāks siltuma daudzums, par ko tāpat jāmaksā. Mēs gan pacietīgi gaidām apkures sezonas sākumu, jo saprotam, ka daudzi par centralizēti piegādāto siltumu nevar samaksāt, līdz ar to viņi ir gatavi paciest arī aukstumu un drēgnumu dzīvokļos, bet mēs tad savukārt telpu apsildei izmantojam elektriskos sildītājus.

Madoniete Aina: – Mūsu mājai Raiņa ielā 21a vēl nav pieslēgts siltums, bet es esmu par to, lai apkures sezonu rudenī sāktu atbilstoši laika apstākļiem. Citādi istabā zem segām vien jādzīvo. Varētu jau ieslēgt elektrisko sildītāju, bet pensija nav tik liela, lai sildītos ar elektrību. Ikdienā elektrību es patērēju diezgan maz, veļu mazgāju pie meitas, arī gludināt to nevajag, tā ka ar diviem latiem mēnesī pietiek, lai samaksātu par elektrību. Šodien mums ir paredzēta iedzīvotāju sanāksme, kurā droši vien arī lemsim par siltuma pieslēgšanu un runāsim arī par citām aktualitātēm.

Madonietis Pjotrs Volčoks: – Apkures sezona it kā ir sākusies, bet siltums dzīvoklī ir tikai knapi jūtams. Katrā ziņā gribētos, lai būtu siltāk. Kaimiņos dzīvo ģimene ar bērnu, un arī viņi salst.

Madoniete Maija Melbārde: – Siltums mūsu mājai vēl nav pieslēgts, bet paziņojums par apkures sezonas uzsākšanu ir jau izlikts. Tā ka tuvākajās dienās tā sāksies arī mūsu mājā. Ja dzīvoklī paliek par aukstu, ieslēdzam elektrisko sildītāju.

Madoniete Ludmila:
– Mūsu mājā apkures sezona tika uzsākta otrdien. Ir iestājies auksts laiks, tāpēc, domāju, ir jāapsilda arī daudzdzīvokļu mājas. Mūsu mājā lielākā problēma gan ir tā, ka dzīvokļos nav vienādi silts, īpaši tas jūtams ziemā. Pagājušajā gadā, piemēram, bija 19-20 grādu, un tas tomēr ir mazliet par vēsu.

Aptauju veica
ŽEŅA KOZLOVA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px