Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Ķīnas mūrī dedzis dzīvoklis

Redakcija

Autors • 21.09.2009.

Burtu lielums

Ceturtdien no rīta no ugunsgrēka Madonā tika paglābts 70 gadu vecs vīrietis, taču vislielākie draudi pastāvējuši viņa dzīvoklī atgrieztā gāzes balona dēļ.

VUGD Madonas daļas komandieris Viktors Stepanovs atklāja, ka ugunsgrēks pieteikts vienā no Ķīnas mūra piecstāvu mājām.

– Ugunsdzēsēji aizbrauca uz notikuma vietu, kur ieraudzīja vecu vīru sēžam dīvānā un priekšā degam tādu kā ugunskuru. Iedzīvotāji darbiniekiem esot teikuši, ka sirmgalvja dēls veco vīru piekāvis, aizdedzinājis ugunskuru uz grīdas un atgriezis gāzes balonu. Tas būtu varējis uzsprāgt. Pats sirmgalvis nebija spējīgs neko paskaidrot, jo jau bija paspējis saelpoties dūmus, un Madonas VUGD viņu izglāba, uzliekot elpošanas aparātu. Tālāk viņš tika aizvests uz Madonas slimnīcu. Par ugunsgrēku ziņoja sieviete, cik varam spriest – kaimiņiene. Labi, ka kaimiņi tik ātri reaģēja. Pats ugunsgrēks nebija liels, dega viena kvadrātmetra platība, – Viktors Stepanovs komentēja, norādot, ka ātra kaimiņu un operatīva ugunsdzēsēju rīcība paglābusi mājas iemītniekus no iespējami lielas nelaimes. SIA „Madonas slimnīca" valdes priekšsēdētājs Bruno Kokars pastāstīja: – Cietušais bija saelpojies dūmus, taču apdegumi viņam netika konstatēti. Šīs dienas viņš uzturējās slimnīcā, taču šodien jau izrakstīsim. Cik mums zināms, viņš dosies uz pansionātu.

Autore: LAURA VOITIŅA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px