Šodien pulksten 13 notiks kārtējā Madonas pilsētas domes sēde, kurā paredzēts izskatīt ap 20 dažādu ar saimnieciskajām, izglītības un kultūras aktivitātēm saistītu jautājumu, kā arī lems par ievietošanu pansionātā, sociālās palīdzības piešķiršanu pensionāriem un invalīdiem, „Staru" informē domes vispārējās nodaļas vadītāja Ārija Brilovska.
Kā vienu no pirmajiem deputāti apspriedīs saistošo noteikumu „Par kārtību, kādā veicami apakšzemes komunikāciju izbūves remontu un avāriju likvidēšanas, sastatņu un pagaidu nožogojuma uzstādīšanas darbi, aizņemot brauktuves, ietves, apstādījumus un zālājus ēku un objektu celtniecības un remontdarbu veikšanas laikā Madonas pilsētā" projektu.
Pēdējos gados Madonā notiek vērienīga celtniecība – jaunus objektus ceļ un daudzas ēkas atjauno ne tikai pilsētas pašvaldība, bet arī iedzīvotāji un uzņēmēji. Kāds tur brīnums, ja, braucot pa Madonu, reizēm rodas iespaids, ka daudzviet rakšanas darbi tiek uzsākti, bet ar to pabeigšanu veicēji vis nesteidzas. Vēl vairāk, pēc darbu pabeigšanas ilgstoši netiek atjaunots ielu un ietvju izrakņātais segums, tāpat zālāji un apstādījumi, acīmredzot uzskatot, ka tas jādara pilsētas domei.
Izstrādātais noteikumu projekts būtiski precizē kārtību, kādā turpmāk tiks veikti rakšanas darbi pilsētā.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 26.07.2007.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA